inpa pomoc oko instalacije


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma imam ja to od POLJAKA, ako se ne snadjes ti se javi pa cu ti uploadovati negde, 12 klipova ima znaci od inpe kako se instalira preko vmware  do disa na kraju...

Link to post
Share on other sites

Samo mi reci dali hoces samo  filmice  ili celu instalaciju ???

Jesi kodirao nekad na E46 320d  prokleti protokomer  sa oznakom  0928400314 ???

Danas se ubijali kod majstora u NIs-u i nista nismo napravili jednostavno DIS  nije hteo da ponudi opciju da iskodira novi protokomer, u stvari nece automatski ni da prepozna auto nego mora rucno da mu se unesu podaci o vozilu  i on onda ocita auto ali nece da  ocita broj sasije i u daljem postupku  nece da ponudi opciju  za programiranje novog protokomera... Uzas i sad  ako ne nadjem nekog ko ce da uspe to da uradi moram da trazim negde polovan  0928400314  jer ovako auto nenormalno trosi u gradskoj voznji...

Link to post
Share on other sites

onda ima neki problem sa komunikacijom.nisam ga kodirao.najbolje bi mi onda bilo sve jer mi je crkao hard sa svim podacima,ali moze i samo filmice bar da imam osnovubodakle da krenem.ili bar ako imas link ka yt odaklesi ih skinuo.ne moguda ih pronadjem a znam da ima

Link to post
Share on other sites

uploadovacu  ja nocas  filmice za pocetak  pa cu sutra kad dodjem sa posla da ti dam linkove  ovde... softvare ce biti malo teze da ti  uploadujem jer je veliki ili da ti postaljem  narezan disk  post expresom???

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...