Kako postati drifter u SRB


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Narode, ja bih jako voleo da postanem drifter, o tome "sanjam" vec jako dugo :) Nazalost, nemam bas puno sredstava, tako da ne bih pocinjao prevljenje drift auta naslepo, a najradije ni svojim novcem ;) Ono, bar ne dok se ne uverim da mi ide drift :) Uskoro dobijam probnu vozacku i treba da vidim sta cu i za kola za svakodnevicu. Zato sam hteoda vidim sta vi mislite, sta treba da uradim? :) Da li da kupujem neki auto za normalnu voznju, a drift da stavim na "Ako bude, bice" listu, ili da pokusam nesto drugo? Samo da napomenem da to nije jedna od onih klinackih zelja koju smo svi imali u fazonu hocu jednom da se trka, bilo je nekada, sada je postalo mnogo ozbiljnije :) Bilo kakav savet je od pomoci... :)

Link to post
Share on other sites

Druze, polako, prvo dozvola pa onda posle nekog vremena razmisljaj sta dalje. Sto se kola tice, sam kazes, da ne raspolazes tolikom kolicinom novca, onda kupi neki normalan auto koji mozes da priustis. Momci koji se takmice u driftu, su stariji, vecina ih radi, imaju svoja primanja i mogu da kalkulisu i SIGURNO ne voze drift masine na pijacu i do maksija. Polako, mlad si, bice... Nemoj da izvodis gluposti po ulicama. Bice kola...

Link to post
Share on other sites

Pa to sam otprilike i ocekivao kao odgovor, tj. da stavim na "Ako bude, bice" listu... Nadao sam se da ima i neko drugo resenje, ali ok... Kad zavrsim skolu, da nadjem neki dobar posao i teraj... :) Do tada samo Chrysler Sunbeam za vikende i izlozbe oldtajmera i neka e28/e30/e34/e36/e39 (e39 ako dobijem neki iznenadni kes, ofc ;) ) bembaru za everyday :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...