Recommended Posts

Pozdrav,ja sam u ns farbao dosta toga i komplet auto,branike,motore,svasta,uvek kod istog lakirera i svaki put nesto drugo jednom uradi jako jako dobro,a nekad nije bas najbolje,a na to se uglavnom svi zale da kvalitet varira i jako je nezahvalno to preporuciti,u svakom slucaju trebaju ti preporuke iz mesta odakle si.Pozdrav

Link to post
Share on other sites

ja sam na kraju otisao u grocku,na preporuku od prijatleja,i moram vam reci da sam se prijatno iznenadio,naplatio mi je 500 din ! nije ogrebotina bila velika,ruku na srce,ali opet nije ni bas mala.Radnja mu je velika,bas dobro sredjena,i imao je bas dosta skupih automobila na cekanju (bmw,audi,mercedes) sto je barem meni kao laiku znak da covek dobro radi posao,dakle sve preporuke za coveka.Djurica se covek ja msm zove :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Da li neko zna koja je orijentaciono cena fabranja celog prednjeg branika u metalik sivu boju?Razmisljam da uzmem ovaj branik,pa me zanima koliko bi jos kostalo ofarbati to u "titansilber" sivu. :)

http://www.ebay.de/itm/M3-Look-Sport-Stosstange-BMW-E46-Limousine-Coupe-Cabrio-/310842429919?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item485fa711df

Link to post
Share on other sites