Recommended Posts

Ponosni sam vlasnik e46 320 d 150 ks i citajuci malo po netu u vezi ovih klapni bas sam se uplasio,e sada,problem je sto ja i nisam preterano strucan da bih sam skidao klapne,i proverio da li su uopste tu (polovan je auto) zanima me,s obzirom na sadasnju krizu i nestasicu para koliko kosta skidanje istih,razmisljao sam kod bate dole u mirijevu da ga oteram,al kes je veciti problem,pa da znam da li trebam puno da stekam za tu operaciju,hvala unapred i pozdrav !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj da stekas, zajmi od nekog kolko treba, pitaj telefonom za cenu i idi odmah resavaj to sranje,nikad ne mozes da znas kad ce da ti napravi opasan problem e tek tad ces da stekas...

Link to post
Share on other sites

50e za skidanje leptirova?????Cena kao u sred Minhena.......OOOOOO Beograde ......Sodomo i Gomoro........I ovaj još kaze to je ok cena

Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje- da li svaki 2.0d iz e46 ima klapne? Nedavno sam radio redovan servis (ulje i filteri) pa sam rekao majstoru i klapne da ukloni- kada sam preuzimao auto rekao mi je da ih moj ni nema :huh: u pitanju je e46 2005god 110kw

Link to post
Share on other sites

moguce da ih je neko skinuo,moj je bas taj od 150 ks :D ...idem sutra da vidim dal su na mome skinute,i ako nisu da se skinu,nego me sada BMW KLINIK naveo na razmisljanje,koliko para bi realno trebali da mi napalte za to skidanje pitam se

Link to post
Share on other sites

Juce povadjene sa e60 530d znaci 6cilindara i mnogo mladji auto 30e.....Mnogo mi je jasnije zasto ja imam po mesec dana unapred zakazanog posla.....ali jebi ga morate platici ceni zivota u "velegradu".....i platiti klepanje majstora koji kodiraju rucicu bc-A

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...