Recommended Posts

Zdravo, ja sam Ivan iz Beograda. Uskoro treba da dobijem probnu vozacku, YAY! Trenutno imam 1977 Chrysler Sunbeam 1300DL koji cu uskoro kompletno restaurirati. Veliki sam fan BMW-a i voleo bih da u narednih par godina kupim neku seriju 3 ili 5. Takodje sam veliki zaljubljenik u drift i zelim da pocnem njime i da se bavim :)

Trenutno mi ne pada na pamet sta bih jos mogao reci o sebi... Ako vas jos nesto zanima, slobodno pitajte :D

Link to post
Share on other sites

XAXAAXA, ne verujem, ja taj auto imam 26 godina, kupio ga deda kad sam se rodio, pre 4 godine sam ga komplet restauirao, i evo i dan danas se vozim, menajm samo ulje i filtere i nista drugo ne pipam...

Pozdrav i dobro dosao, zelim ti da sto pre kupis neku dobru benkicu i naravno da restauiras sunbeam jer to je pravi raritet, nema to svako, ja sam u Kragujevcu jedini

Link to post
Share on other sites

Maaaaaaatori..... Nemoguce :D E, jel te ima na oldtajmeri.rs?? Ja sam tamo postavio temu, ima onaj link "Moj auto" pa baci pogled :)

Inace, moj deda ga je '78 uzeo u Ljubljani, cini mi se, nije mogao ovde da ga nadje... Onda kad je umro, pre 6god., keva ga je nasledila, ali posto ima Logan-a, a ja obozavam Sunbeam-a, dade ga meni :D Auto je punih 5 godina stajao u garazi bez paljenja i bez pomeranja... Kad smo mu odglavili rucnu i izveli iz garaze i konektovali na majstorov akumulator, upalio je iz prve (ofc, trebalo mu je malo vremena da povuce benzin iz flase, ali to je normalno) :D Ide auto bez problema, pali iz prve po najgoroj zimi itd... Nije registrovan, nazalost, jer nema ko da ga vozi svakodnevno, ali povremeno dobije turu voznje po okolnim ulicicama :D Sto se tice drugih vl. u Srbiji, znam jednog iz BG-a, ne radi mu auto trenutno i jednog iz Novog Sada, imao je sudar kad je zavrsio restauraciju potpuno... Hvala Bogu, nije odustao od auta, i sad po drugi put zavrsava restauraciju :)

Link to post
Share on other sites

Ma i ja sam moj klepio pre restauiranja i posle ga rasturio skroz i jedno po jedno, sve sam promenio i prepravio, kocnice razdovio, drugi cilindar, odvojeno prednje i zadnje, drugi karburator....super je to autic, moj je 72 godiste, presao je 350 000kod nas 250 000 a deda ga je kupio u mariboru od prvog vlasnika, te 87 je mogao za te pare da kupi dva nova keca ali sta bi sad od njih ostalo :D...

Nema me na tim old forumima,m slabo se eksponiram, ima malo slika na fb i evo ova na bmw forumu, vidis da sam i farove prepravio, bili su mi kockasti a ja postavio okrugle :D

Link to post
Share on other sites

Da, pa vidim da je malo cudan :) Cini mi se da sam ga video na oglasima u jednom trenutku?? o.O Anyway, moj je '77, i ova dva su isto '77... Sto se '73 tice (pisem '73, ne '72, jer koliko ja znam '72 ne postoji, mada se mozda varam? :P ) ima jedan beli (tirkiz enterijer), neki lik od oko 20god ga vozi i voli, bio je jedan bran ili tako nesto kod moje zgrade, nekog dede, ali ga nisam vec godinama video i ima ih par komada kod majstora Djure, ako znas ko je, radi samo stare engleske automobile...

Link to post
Share on other sites

Hahahahaha xD xD xD E sad razumem zasto nedas slike :D

A sto se godista tice, moguce da sam ja pogresio, niko nije savrsen, pa cak ni ja ;) Joking ofc ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...