Recommended Posts

Evo da predstavim svoj novi prevoz..

U pitanju je e53 2005-to godiste, kupljen od prvog vlasnika, sa komplet dokumentacijom, racunima, servisnom knjigom, pravih 140000km, svim mogucim kljucevima..

Sportski set sedista sa grejacima, panorama krov, zavesice na zadnjim staklima, klima i u zadnjem delu, kompet svi senzori (kisa, svetlo, parking), mf volan..

heqz.jpg

y8yy.jpg

xs1r.jpg

o30z.jpg

7d8m.jpg

pwm3.jpg

26ya.jpg

inace kuka je skinuta,tako da je sada bez nje..

Od opreme mu fali velika navigacija, koja ce biti u najskorijem vremenskom periodu realizovana i zelim da promenim postojece sijalice unutrasnjosti u LED i zameniti markere u angeleyes-ima..

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bomba, nema sta. Da li to uzeo auto od Dekija?

Deki me je spojio sa tim likom, inace auto dat u salon tj vracen a uzet noviji, tako da sam ga otuda izvuko..

Link to post
Share on other sites
' date='04 August 2013 - 02:03 PM' timestamp='1375617030' post='247945']

Uzivo je lepsi :)

Pa naravno da imas takav komentar kada si imao tu cast da vidis uzivo..

PS. Jos mi nije zarasla noga od onog jebenog stakla u kaficu :-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hvala svima na lepim recima..

Odradjen komplet led rasvete, zahvaljujuci Nemanji iz Beograda, sa extra cenama CANBUS led diodama, dobio sam takvu rasvetu da ne mozete poverovati..

Zamenjeni dtandardni markeri u angel eyes sa 10w led markerima i sada je to "ono" pravo..

Ostala je velika navigacija da se namontira.. Inace je uzet mk4 paket, tv 16.9, dsp pojacalo i vufer vabricki koji ide u bocnu stranicu gepeka.

Stavljeni xenoni u dugim svetlima i u maglenkama, zamenjene sijalice u kratkim.. sve na 6000k sada

Obezbedjene zimske gume za fabricke "biciklisticke" njegove 17" ...

Slike ovih dana kada ugrabim vremena da poslikam.

Link to post
Share on other sites