Recommended Posts

u odnosu na ono pre, sada je milionx bolje, ali, spojler na gepeku je visak, hauba i gepek da se vrate u boju auta, da se vrate fabricki farovi i zamena prednjeg veznog lima, sa sve bubrezima

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledam prvo onog crnog ... spika konjaza bla bla i ugledao onu jeftinu gljivu pod haubom sta je ekipa furala prije 10 godina i tada je ta gljiva davala cca 10-15 ks na snagu motora ovisno od boje :D

a o izgledu necu ni pricati najruzniji e36 sta sam ikad vidio...

a ovaj sad zuti.. rep, gepek, hauba, maska, ti jeftini kineski farovi.. i brdo toga poskidati i baciti u dunav sto dublje mozda bi i bio lijep auto ali opet kazem MOZDA

Link to post
Share on other sites

Bice bolje....lagano samo....sta ucini demokratija....a da uvedemo mi cenzuru ko u doba komunista??? :e30:

Ali napredak vise nego evidentan...blizi se dan ulaska u evropsku uniju..... :e30:

Druze...budziti M-a,osim dobrog tocka,angela u farofima i neke muzike,ako to volis, je totalno suludo :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jel ovaj auto ikad bio u Smederevu ???Ja vidjam samo Sinketov M3 nekad Zuti sada Beli....

da...simketov , a godinama u istoj garazi...ali strpljenja...svakog avgusta je u smederevu ! poz !

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...