Mokar tepih kod suvozača


Recommended Posts

Kad god vadim patosnice primetim da je kod suvozača mokar tepih, šta mislite odakle najčešće dolazi voda? Dolivam po malo antifriza, ali ništa strašno, da li je moguće da je mali hladnjak ili ima neka druga opcija? Samo je kod suvozača mokro, kod vozača ne.

Link to post
Share on other sites

kod 30 godina stare kocke, najcesce je nesto trulo pa ubacuje vodu. Skini resetke ispod brisaca, pregledaj da nema lisca i blata, ocisti...

ako sumnjas na antifriz, on ima karakterican miris i masnjikav je pod prstima. nije narocito tesko zavrnuti tepih kod suvozaca pa zaviri sta se desava.

Link to post
Share on other sites

Sastav stuba i pozarnog zida iza table, tu oce da pusti na spoju, a posto je iza tog dela slivnik za vodu koja ulazi kroz plastiku ispod brisaca, tu oce da flisuje, mora da se odvoji tepih i da se skine polica...

A kao sto ixA rece, obrati paznju da li su ti slivnici zapuseni, postoje dva, jedan je skroz u cosku prema krilu ( spomenut gore ) a drugi je na pozarnom zidu, postoji plasticno-gumena cevka, stoji blizu akumulatora, skini je i operi, ona je cesto zapusena...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Imao sam slican problem kada sam vozio e34,kompjuter koliko se secam stoji i nekom kucisti,kao kocka,ispod njega u uglovima postoje rupe koje se cesto zapuse,voda ne moze da otice i kroz otvor kuda idu kablovi kompjutera ka tabli hoce da pusta vodu,iako je komp mislim sa suvozacke strane moze da saliva bilo gde,znaci treba odsrafiti komp,podici ga i pogledati dali su rupe otvorene,meni je tu bio problem

Link to post
Share on other sites