Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Farovi mu extra čuče, ali ga (po mom mišljenju) crni žmigavci mnogo "zatvaraju". Možda bi lepše stajali beli ili oni koji su bili pre. Inače, auto je vrhunski! :)

Link to post
Share on other sites

Koja zverina!!!! :o Bas lepo, ali bas bas, nista mu ne bi dirao, ama bas nista, da mu se uradi jos nesto bilo bi suvisno i vec bi preslo u seljana style. PRFEKTTT

Link to post
Share on other sites

lep autic skroz, samo ne mogu da se odlucim izmedju ovih crnih i onih obicnih u kombinaciji sa zutim migavcima, mnogo lepo izgleda, mada cini mi se da ovima resajl modelima, bolje cuce ti zuti blinkeri ako su u kombinaciji sa obicnim farovima

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
On June 13, 2016 at 9:59 PM, CasperBg82 said:

Trenutno stanje :)

 

FR3ebax.jpg

Crne lajsne, restajling retrovizori, uradjeno crno nebo, zamenjena soferka i tako..
 

Gledam sad i kod tebe su montirane felne u ovom smeru, da li neko zna pouzdano kako treba da se okrecu? :) Ja sam ih montirao isto ovako, posto na 90% slika na netu su okrenute u ovom smeru.

Link to post
Share on other sites

Sad sam opet jurio fotke da vidim, i izgleda da ovako kako si ti i stavio, treba da bude. 

 

" The intent of the M-System cover was to divert heat from the brake assembly to increase cooling "

 

Po ovoj logoci to treba da izvlaci vazduh a ne da ga izbacuje, sto znaci da Casperu,  a i tebi, poklopac stoji kako treba.

Link to post
Share on other sites