Mitic Company iskustvo sa njima


Recommended Posts

Izmedju redova se cita, a provlaci se kroz iglene usi.

Sto nije isao u Deltu ako je hteo proveren auto? delta ni ne prodaje polovne e 46.

Sam je kriv, a i svaka medalja ima dve strane tako da...

Hebe mi se za Mitica, nema sta da ga branim, samo sam realan.

A koja je razlika izmedju Delte i Mitica , Generalni zastupnik i ovlasceni diler , odgovornost imaju istu , kupio je BMW u ovlascenom servisu koji i prodaje vozila , napravio je decko gresku sto je bilo sta radio kod obicnih majstora ako hoce neku pravdu da istera.

Trebao ga je oterati u neki drugi ovlasceni servis i to kod Radulovica u Bgd na pregled i da mu sastave spisak sta sve ne valja na autu ali da im nista ne govori od koga je kupljen itd.

E sa tim spiskom a verujem da bi bio podugacak bih ja uputio pismo u Nemacku pa da vidis kako se stvari resavaju .

Samo da napomenem da su me tri dana posle upucenog Maila u BMW nazvali iz Delte da pitaju u cemu je problem .

Svaba drzi do svog brenda a ovi nasi klosari musterije gledaju kao ovce .

I treba svako ko ima bilo kakav problem sa ovlascenim BMW kucama da se zali Nemcima .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A da je kupio nekog polovnog opela kod Mitica i da mu je crkao taj opel jel bi onda trebao da zove Opel u Nemacku da se zali?

Isti djavo da li je kupio kod Mitica ili na nekom auto placu. Taj auto sigurno nije sertifikovan, niti je dobio bilo kakvu zvanicnu garanciju. I meni je zao decka, samo diskutujem.

Ispadne da npr ja sad odem i kupim onaj 728i sto ga Mitic prodaje i dok ga doteram u Zr zvizne auto imam pravo da se zaalim Nemcima sto me zahebo Mitic...Verujem da bi u Minhenu dugo prepricavali moj slucaj i svaki put bi se smejali.

Ima covek pravo da se zali, u pravu je pontdom, ali ne bmw-u

Link to post
Share on other sites

Uvaljivali go*no a uvalili ga lakovernom i naivnom koji nije nasao za shodno da ga pogleda.

Uvek ce biti "savesnih" (pre)prodavaca koji nasmejano nude "savrsen auto" u "fabrickom" stanju, tim sto je ovaj preprodavac "ovlasceni" servis- tim veca sramota.

Za proveru ovakvog LOMA od kola nije ti trebao ni servis ni bmw klinik ni Bata samo iole upucen covek koji je vozio bmw, tako mislim da ste podjednako krivi.

Bez ljutnje..

NARAVNO DA IMA PRAVO DA SE ZALI, ne na polovni auto koji je kupio vec na KRETENSKI servis (ako je vec ovlasceni). Ima par primera da su takvi gubili licence...

Edited by djapedjape
Link to post
Share on other sites

Cekaj sad, znaci kupujes polovan BMW, logicno je da ga odvedeš u ovlašćeni servis na pregled pre kupovine...

Kad ono prc, prodavac je i ovlašćeni servis, logično je da uliva dozu poverenja.

Pa ko ne bi uzeo pre bmw iz neke evropske zemlje (Nemačka i sl...) koji prodaje ovlašćeni servis, diler ili sl. u odnosu na neki plac na poljani sa žičanom ogradom...

A o pomenutom eminentnom niškom servisu sve najgore. Ja sam lično imao loša iskustva, pisao sam par puta već, mrzi me sad.

Dovoljno je da pogledaš tablice na automobilima koje servisiraju, ja kad god sam prošo slabo nešto vidjam Ni table...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A da je kupio nekog polovnog opela kod Mitica i da mu je crkao taj opel jel bi onda trebao da zove Opel u Nemacku da se zali?

Isti djavo da li je kupio kod Mitica ili na nekom auto placu. Taj auto sigurno nije sertifikovan, niti je dobio bilo kakvu zvanicnu garanciju. I meni je zao decka, samo diskutujem.

Ispadne da npr ja sad odem i kupim onaj 728i sto ga Mitic prodaje i dok ga doteram u Zr zvizne auto imam pravo da se zaalim Nemcima sto me zahebo Mitic...Verujem da bi u Minhenu dugo prepricavali moj slucaj i svaki put bi se smejali.

Ima covek pravo da se zali, u pravu je pontdom, ali ne bmw-u

Moja iskustva.Igrom slucaja ja sam kupio taj BMW e38 sto ga je Mitic prodavao.Tacnije vozi ga cale,ja imam e46. Presao je sa tim autom oko 3000 km,auto niti trosi ulje niti bilo sta. Imao je nekih sitnih problema koje smo otklonili. Jedini problem koji imam sa autom je oko atesta za plin. Koji je uradio prethodni vlasnik ali nije upisan u saobracajnu. Kada sam kupovao kola, Marku Miiticu sam skrenuo paznju da plin nije upisan u saobracajnu,na sta mi je on rekao da ce on to resiti.To je bio jedan od uslova da uzmemo auto. Evo to resavanje je u toku, ako se nista ne resi, onda cu ja to resiti nekim drugim metodama. Imali smo jos dva u ponudi koja su cenovno bila daleko ispod te tri hiljade koliko smo platili ovaj od Mitica. Ovaj je presudio zbog oglasa u kojem je pisalo da ima atestiran plin.

Link to post
Share on other sites

Da to je taj.Upoznao sam i vlasnika licno koji je iz Cuprije,jako korektan covek. A za Marka cemo jos da vidimo. Dva puta sam mu rekao pre nego sto je cale uzeo auto,da sve oko plina mora da se resi i da ce sve on da resi,evo videcemo jos par dana da li je covek od reci...

Link to post
Share on other sites

Adresa:

DIMITRIJA TUCOVIĆA BB

Mesto: 18000 Niš

Telefon: 018/426-3501

Mobilni: 060/4 519 519

Web: www.bmw-mitic.rs

Radno vreme: 9-17h

Ovlašćeni diler i serviser BMW i MINI automobila. Pružamo mehaničarske, elekroničarske, limarsko-farbarske, reglažu, vulkanizerske i ostale usluge u garantnom i vangarantnom roku.

Link to post
Share on other sites

Ja kad sam bio sad skoro, žabice neke da kupim, u servisu je najmanje bmw-a bilo... :lol:

Čak mislom da u garaži nije bilo ni jednog, doduše jedan je bio ispred na ulici...

Ali još jednom pohvale za prodavca delova Pedju. Jedini kasvetan tamo.

Link to post
Share on other sites

brate juri ti atest sam,ako cekas Marka onda ces se nacekati

Necu ja nista da jurim. Mogu samo da mu vratim auto i da uz to i troskove koje sam napravio takodje naplatim. Dva puta sam decka pitao kada sam kupovao auto, da posto nije plin upisan u saobracaju, a dosao san na njegov oglas gde pise da prodaje 728i sa ATESTIRANIM plinom on zavrsi sve oko tih papira koje je izgubio. Prethodni vlasnik mu je dao sve sa onim kartonom o potvrdi atesta,ali izgleda da su oni to izgubili ili ne znam sta. Ovaj auto ne bih ni pogledao, jer smo imali 728i 1998 godiste koji se vodi na 1.8, u mnogo jacoj opremi( navigacija,dva telefona,el sedista sa memorijom, itd...), ovaj je presudio zbog atestiranog plina. Ako je to nesto sto Mitic ne moze da ispostuje, onda sam ja prevaren i vraticu auto nazad.

Link to post
Share on other sites

Necu ja nista da jurim. Mogu samo da mu vratim auto i da uz to i troskove koje sam napravio takodje naplatim. Dva puta sam decka pitao kada sam kupovao auto, da posto nije plin upisan u saobracaju, a dosao san na njegov oglas gde pise da prodaje 728i sa ATESTIRANIM plinom on zavrsi sve oko tih papira koje je izgubio. Prethodni vlasnik mu je dao sve sa onim kartonom o potvrdi atesta,ali izgleda da su oni to izgubili ili ne znam sta. Ovaj auto ne bih ni pogledao, jer smo imali 728i 1998 godiste koji se vodi na 1.8, u mnogo jacoj opremi( navigacija,dva telefona,el sedista sa memorijom, itd...), ovaj je presudio zbog atestiranog plina. Ako je to nesto sto Mitic ne moze da ispostuje, onda sam ja prevaren i vraticu auto nazad.

da se ne uvredis ali to da ces mu vratiti auto i on da prihvati cisto sumnjam,namazani su oni brate zato svi i beze od njih

Link to post
Share on other sites

Ne vredjam se drugar nikako. Gledaj ovako ja radim u jednom naucnom institutu vezano za telekomunikacije, kuci imam komoru za farbanje pa mi to dodje kao drugi posao, na ovaj nacin ja svaki svoj dinar zaradim posteno i nikada nikoga nisam zajebao. U telefonskom razgovoru mi je stariji Mitic rekao da za njega nisu nista te 3000 eur koliko smo mi platili taj e38 i da ce on taj problem resiti. Necu da jos uvek pljujem po Miticu , jer je covek rekao da mu dam 10 dana da resi problem i to vreme cu mu dati. Za mene je i 1 euro puno,jer svaki zaradim posteno da li na redovnom poslu od 8 - 16 ili posle u komori udisuci razne otrove za 60-70 eura po elementu. Ako ovo ne budemo mogli da resimo kao ljudi, resicemo na druge nacine.

Link to post
Share on other sites

Da i ja nemam problem sa time da sam uzeo auto koji je les, trosi ulje, ili ti ne znam sta. U Nisu sam bio oko 21:00 ,spolja ga nisam ni pogledao nesto puno jer cu ga farbati celog u svakom slucaju, probao auto,video dobar trap ,lepo radi na plin i benzin,nema majoneza,nista ne skripi. I to je to. Posle smo seli u salon, Marko otvorio, i jedina stvar koju sam trazio da ispostuje kao preduslov da kupim auto je da se oko papira da je atestiran plin on pozabavi. Posle toga smo odvezli auto i to je to. Znaci ja nisam ni vrana niti bilo sta, ako smo se nesto kristalno jasno dogovorili to mora da se i ispostuje.

Link to post
Share on other sites

S obzirom na to da je 2,8 i u stvarnosti i po saobracajnoj,nije nikakav problem da se izvrsi atest, koji i nije nesto skup da bi presudno uticao na to koji ces auto kupiti. Svaki evro jeste bitan, ali za takav auto je stanje najbitnije i od presudne vaznosti, jer ni sitnica za njega nije jeftina.

Kako god,kupio si, sad gledaj da oni ispostuju dogovor. Mada, kakva iskustva imaju ljudi sa njima....zelim ti puno srece

Link to post
Share on other sites