Mitic Company iskustvo sa njima


Recommended Posts

Meni je za stanje auta bitno da je motor i trap ok,da ima sve potrebne plastikice i zajebancije unutra.Spolja mi nije toliko bitno, jer nijedan auto za 3000 eur serije 7 ne moze da zadovolji estetske norme koje ja imam. Atest je vec uradjen na autu, i potvrda je data Miticu od strane prethodnog vlasnika koji je ostavio tu e38- cu kod njega i uzeo od njega e60 karavan uz doplatu. E sada problem je sto su oni izgleda to izgubili,a kako uraditi ponovni atest kada nemam niti jedan papir od plinskog sistema koji je ugradjen u auto.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mislim da samo treba da se izvadi duplikat iz supa ili ams(naravno ako je gas zaista bio atestiran i zaveden u saobracajnu)

neko je vec pisao na forumu o slicnom problemu

Link to post
Share on other sites

Evo da javim da je moj problem resen. Marko je odrzao obecanje i resio ovo ,bas onako kako smo se i dogovorili. Dobili smo duplikat potvrde o atestu. Bio sam malo nestrpljiv,jer mi nije svejedno da cale vozi plin bez papira. Posto je covek odrzao rec,ja cu i u buducnosti saradjivati sa njim. Ovo je moje iskustvo koje je na kraju bilo pozitivno.

Link to post
Share on other sites

Evo da javim da je moj problem resen. Marko je odrzao obecanje i resio ovo ,bas onako kako smo se i dogovorili. Dobili smo duplikat potvrde o atestu. Bio sam malo nestrpljiv,jer mi nije svejedno da cale vozi plin bez papira. Posto je covek odrzao rec,ja cu i u buducnosti saradjivati sa njim. Ovo je moje iskustvo koje je na kraju bilo pozitivno.

:dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Servis Mitic mislim da je najveca prevara od svih servisa. Pogotvo stari matori Boban Mitic,koji radi 20 godina, i nikako da mu dodje pamet u glavu, jer su mu pare draze od svega. Moj drug kupio auto kod njih, na racunu koji mu je dao iznos je bio mnogo, mnogo manji od cene koju je platio

Link to post
Share on other sites

Servis Mitic mislim da je najveca prevara od svih servisa. Pogotvo stari matori Boban Mitic,koji radi 20 godina, i nikako da mu dodje pamet u glavu, jer su mu pare draze od svega. Moj drug kupio auto kod njih, na racunu koji mu je dao iznos je bio mnogo, mnogo manji od cene koju je platio

Verujem da se ni drugar nije bunio oko racuna...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

E pa da sam znao da ce tako nesto da ispadne, ranije bi se uclanio. Da vam javim sta se meni desilo...

Jednom sam bio kod Mitic Servis i nikad vise. On je lopov!

Kad je video da vozim auto na francuske tablice, on je odmah hteo da uradim ceo pregled kod njega... Onu pricu kako je on najbolji, kako u Nis je jedini pravi majstor za bmw.. itd...

Secam se to je bilo pre 5-6 godine, vozio sam e46 323ci. Meni je samo trebala digitalna djagnostika posle menjanje ulje i kocnice. A on meni kao hoce ponovo da pregleda kocnine da vidi da li je sve lepo uradjeno.

Ja sam mislio on ce to na brzinu. Jer je sve bilo ok sa auto.

Posle pola sata on meni kaze trebam da zamenim glavni dihtun kardana. Cena: 250 eura bez mehanicarske usluge. A cena u francusku i nemacku je izmedju 100 i 150 eura! Pa vi proverite...

Racun, na kraju, 210 eura! Digitalna djagnostika i kao kompletan pregled u servis. Sramota!

Servis Mitic mislim da je najveca prevara od svih servisa.

Ma sigurno.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...