Pozdrav! e30 318is


Recommended Posts

Pozdrav, ovo creveno je moj novi ljubimac. U pitanju je 318is... Ima nesto ulaganja, sto estetskih sto mehanike... Odabrani majstor je Bata iz Mirijeva i sada sam u fazi skupljanja delova.. Ako neko ima nesto da ponudi moze pm a moze i ovde.. Trebaju mi prednja podkrila, prednja leva viljuska i zadnja desna ali sa ABS-om (moze zamena za moju koja nema ABS a ispravna je...). Sto se estetike tice mogu razni predlozi i ponude prednjeg i zadnjeg branika i nekog jednostavnog spojlera (onaj tanki kao lajsna :P ). Treba mi predlog za felne, ove mu ruzno stoje (moze zamena, imam i jos neke za druge automobile)... Stavio bih mu 15'. Sedista su potpuno ocuvana od e36, ali bi stavio originalna ako nadjem...

9waw.jpg

http://imageshack.com/a/img837/1232/e8ai.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Evo dugo nisam nista postovao, za pocetak da zamolim admine da prebace temu u automobile posto je ovde promasena... Na autu je dosta radjeno od kad je kupljen, nov hladnjak, dihtung poklopca motora, kugle, zadnji trap komplet i poluosovine, rezervoar i plovak, crevo za dovod goriva, danas stavljen kompletan sportski izduv na vec postojecu pletenu granu... Od estetike spreman zadnji lip (prednji se trazi), felne original 15 sa gumama ( cekaju prvo proveru i ako treba ispravljanje pa onda farbanje). Uh, ako se joos necega setim dodacu... U planu LSD i novi amortizeri i opruge ako nebude dovoljno nizak (sada su na njemu neke zimske balonjare)... Slike ce biti sutra...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...