Recommended Posts

Zadnji lonac mi je od prosle godine vec spreman na zamenu,nije nigde probijo ali je zastita oko njega sva satrula! Okrenem Pirketa u utorak,javi se neki majstor,kazem potreban mi je samo zadnji lonac,jos se pozovem na to da ga svi hvale na BMW forumu! On kaze nema problema! Lepo se dogovorimo oko lonca i zvuka(ponudio sam se da posaljem i MAIL sto sam i uradio kakav bi zvuk hteo) iako je on odma reko da znam sta hocu i na moj pitanje kada mi stize,bilo je ako ne stignem danas u sredu ti saljem 100%....NEMAM KRITIKE na to sto oni tu rade,zasigurno sam da je to dobro,cak mi je receno da se trude da budu najbolji ALI meni lonac ni danas nije stigao! Od mene imaju veliki MINUS ne za konacan prozivod nego za uslugu i postovanje dogovora! Verujem ja da oni imaju posal ali ne mozemo mi iz unutrasnjosti da zapucamo po 400km da bi dobili auspust...ja imam problem sto robu mogu da narucujem samo kad radim trecu smenu,kad sam druga i prva ne mogu da izlazim sa posal da bih istu podigao!

Link to post
Share on other sites

Zvuk se ne kupuje na daljinu, mora da se proba, pirke pravi protocne lonce kao i vecina, nije to naucna fantastika...

Link to post
Share on other sites

Zvuk nije problem za njega smo ze dogovorili za 2sekunde,odmah je znao sta hocu(nisam ja neko ko je hteo nesto da izmislja).....jos sam i mail poslao sa klipom iako je on reko da nije potrebno!! Licno me nervira sto nije ispostovano vreme,ne mogu ja 15 dana da sedim kuci i cekam kad ce brza posta da mi donese narucenu stvar!!!

Link to post
Share on other sites

Nije bitno kad ce da stigne bas u sitna crevca...

I AKS, i Expresi razni, i svi ostali te zovu kad ti donose, mozes da se dogovoris da ti donesu i na posao, mozes i ti kod njih da odes u magacin kada ti odgovara, nije to bitno,

bitno je samo DA TI STIGNE ONO STO SI NARUCIO ;)

E ako to nije slucaj, e to je problem, ostalo je tehnikalija. Daleko od toga da je servis za izbegavanje zato sto je malo frka da ti se isporuci samo kada ne radis prvu i drugu smenu.

Ziv bio i lepo ti svirao taj lonac kad stigne :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam prvo hteo fabricki lonac,posto je nemoguce naci ajde zovnem Pirketa! Nisam ja izmisljao neki zvuk,samo malo dublji,hteo sam cak i lonac kao fabricki ali mi je svejedno bilo! Nervira me sto nisu korektni sa dogovorom,necu da bacam graske kada ce da stigne i DA LI ce uopste!

Link to post
Share on other sites

I mene zanima, posto se uvek moze naruciti u walkeru ili kod nekog drugog poznatog proizvodjaca orginal, tj auspuh napravljen kod njih po uzorku na orginal koji prolazi evropske i svetske standarde.

Link to post
Share on other sites