Humanitarni BMW skup


Recommended Posts

Da, jedini si bio sa kompaktom ali te nije bilo na dodeli plaketa, to sto ti mislis da je ortakova petica bila najlepsa to je tvoj ukus a skup je prosao odlicno i ako nije bio zvanicni skup nego humanitarni.

Jedini bi bio i na svakom sledecem,sramotaaa. A plakete,sta je to i kako se dobijaju,moram li nekoga da znam ili kakoo?????! Licno mislim da je svako treba da dobije plaketu nije nas bilo ni 100!!!Video sam ko voli BMW-ove... Drugareva petarda je pokidal,unutra nema jednu peckicu a spolja necu da pricam(postavite slike E39 koja je bila "najbolja" a ja cu drugareve da vidimo komentare nekih ovde sa foruma).....Bilo je nekoliko automobila koji su bili van konkurenicije,ganetova sedmica,kockica 3xx(peconijeva,valjda),M3 E46 i bela kocka i jos nekoliko . Video sam da KLINIK koja kola napravi i sredi tu se hauba samo otvara da se pokaze sta je ispod i ni zbog ceka vise,za njega ne mora da govori FOTOSHOP ili prijateleji...malo je reci da sam razocaran,kada se vratim u UE i vidim jedno 800 motorista koji su dosli iz citave zemlje i okruzenja a nas ne moze da se skupi vise od 100, uhvati mi neka jeza...NIisam dosao sam doslo nas je vise od 10 iz UZICA iz okline i nisamo se smorili DRIFT je bio odlican a osatlo sve je bas losee. SLIKE od te E39 bi molio da se posatave a ja cu od drugara eto cisto onako da vidimo kao prica gluposti a koje u pravauuu!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma daj nije moglo da nas se skupi ni 150...koliko samo ima u srbiji kola i kao ,,ljubitelja,, BMW-ova...a 70% tih kao ,,ljubitelja,, nije ni doslo...decko dosao iz Bosne sam,presao 300 kilometara da bi dosao u Cacak,a ovi iz Srbije nisu mogli da mrdnu svoje dupe da bi dosli...Svaka cast decku iz Bosne,skidam mu kapu...

Link to post
Share on other sites

Videli su se juce "ljubitelji" Bavaraca,ODAVNO SE FORUM PRETVORI U KUPUJEM PRODAJEM.Svaka cast nekolicini,Bobanu77,Kasperu i nekima koji su tu da pomognu ostatak gleda samo nesto da uvalja i proda,nekoga reklamira za Free servis...!! Malo je sve ovo smesnooooo,fazon video sam ti kola pucaju kidaj i kad ih prdaju javljaju se ljudi sa stavrnim satnjem a ovi ostali TAJAC,klasicno ogledalo SRBIJE i naseg drustva!! :(

Link to post
Share on other sites

Videli su se juce "ljubitelji" Bavaraca,ODAVNO SE FORUM PRETVORI U KUPUJEM PRODAJEM.Svaka cast nekolicini,Bobanu77,Kasperu i nekima koji su tu da pomognu ostatak gleda samo nesto da uvalja i proda,nekoga reklamira za Free servis...!! Malo je sve ovo smesnooooo,fazon video sam ti kola pucaju kidaj i kad ih prdaju javljaju se ljudi sa stavrnim satnjem a ovi ostali TAJAC,klasicno ogledalo SRBIJE i naseg drustva!! :(

Kad je bio skup u Novom Sadu bilo je ok,sada nisam dosoa iz nekih razloga nije ni bitno...

i kad su bili skupovi u Leskovcu,bilo je poprilicno kola i ljudi

necu da pricam sada bezveze kad ne znam kako je bilo u Cacku,ali po vasim pricama nista posebno za razliku od proslih skupova

Link to post
Share on other sites

Jedini bi bio i na svakom sledecem,sramotaaa. A plakete,sta je to i kako se dobijaju,moram li nekoga da znam ili kakoo?????! Licno mislim da je svako treba da dobije plaketu nije nas bilo ni 100!!!Video sam ko voli BMW-ove... Drugareva petarda je pokidal,unutra nema jednu peckicu a spolja necu da pricam(postavite slike E39 koja je bila "najbolja" a ja cu drugareve da vidimo komentare nekih ovde sa foruma).....Bilo je nekoliko automobila koji su bili van konkurenicije,ganetova sedmica,kockica 3xx(peconijeva,valjda),M3 E46 i bela kocka i jos nekoliko . Video sam da KLINIK koja kola napravi i sredi tu se hauba samo otvara da se pokaze sta je ispod i ni zbog ceka vise,za njega ne mora da govori FOTOSHOP ili prijateleji...malo je reci da sam razocaran,kada se vratim u UE i vidim jedno 800 motorista koji su dosli iz citave zemlje i okruzenja a nas ne moze da se skupi vise od 100, uhvati mi neka jeza...NIisam dosao sam doslo nas je vise od 10 iz UZICA iz okline i nisamo se smorili DRIFT je bio odlican a osatlo sve je bas losee. SLIKE od te E39 bi molio da se posatave a ja cu od drugara eto cisto onako da vidimo kao prica gluposti a koje u pravauuu!!!

Druze, mozes da se ljutis koliko hoces. Generalno skup je bio dobar, ne kao Leskovac ali dobar. Svaka cast drugaru ali ako nije pobedio sigurno ima razloga za to

Link to post
Share on other sites

Druze posalji adresu od tog drugara da mu posaljem 39 plaketa,ovde smo dosli da se druzimo,a onaj kome nista ne odgovara jos pre nego sto je krenuo od kuce,nije trebao ni da dolazi,primetio sam da si bas objektivan jer ti je drug taj koji nije dobio plaket...kao deca jebo te,zamisli svi da placemo sto nismo dobili nista

Link to post
Share on other sites

Ovo je bio humanitarni skup a ne zvanicni ,a ti i drugaru da danas kupite po 2 ulaznice da pomogne deci a ne da se tuzakate .

Link to post
Share on other sites

Ma daj nije moglo da nas se skupi ni 150...koliko samo ima u srbiji kola i kao ,,ljubitelja,, BMW-ova...a 70% tih kao ,,ljubitelja,, nije ni doslo...decko dosao iz Bosne sam,presao 300 kilometara da bi dosao u Cacak,a ovi iz Srbije nisu mogli da mrdnu svoje dupe da bi dosli...Svaka cast decku iz Bosne,skidam mu kapu...

Nije lepo tako da pises, svaka cast momku iz bosne ali Ja nisam mogao doci zato sto to sebi nisam mogao da prisustim iako crncim kao majmun po ceo dan.

Link to post
Share on other sites

Gliso,ne razumem poentu tvojih izjava. Kao prvo,pljujes organizatore skupa,koji mesecima unazad pripremali ovaj skup,koji su najverovatnije davali novac iz svog dzepa za organizaciju ovog skupa. Ti i tvoj drugar ste verovatno otisli na skup sa ciljem da dobijete plakete. Sta ce vam plaketa? Da je uramite i da je nosite gradom i da se derete da ste dobili plaketu BMW Fan Kluba??? Ako je tako,evo ja cu da kontaktiram organizatore,i zamolicu ih da odstampaju jos 2 plakete za tebe i drugara,platicu to,ali pod uslovom da ne dolazite na skupove da mracite atmosferu.

Kao drugo,bila je subota,i za mnoge ljude je bio radni dan. Evo konkretno u mom slucaju,morao sam da radim od ceo dan,fizicki posao,za neku bednu dnevnicu,a ceo dan su mi misli bile na tom skupu,jer sam hteo da odem na skup,da se druzim i zezam sa drugarima BMW-istima. Ali neeeee,ti tvrdis da onaj ko nije bio na skupu,taj nije ljubitelj BMW-a... Koliko plitko razmisljanje mora da ima covek da bi tako nesto izjavio...

Nije lepo to sto pljujes celu organizaciju,i nas forumase. Kad god imas neki problem sa autom,dotrcis do kompa da bi postavio pitanje u cemu je problem,i forumasi su ti koji ti pomazu da otklonis kvar!!! Bas oni forumasi koje pljujes... Naveo si Bobana i Caspera,svaka cast njima,uvek su tu da pomognu,ali su tu i mnogi,mnogi drugi koji pomazu!!!

I da,hteo sam da ti kazem isto sto ti je rekao i Percon,ali me je on preduhitrio...

Link to post
Share on other sites

Brate skup je generalno gledano propaooo :( :( ...a sad o nekom ocenjivanju necu da pricam,ko imam kakav kola ali bez ijedne reci mogui da kazem da ortakaova PETICA E39 bila je najlepsa. Ja sam jedini bio sa Kompaktom... otvoricu neku temu necu da se ovde raspravljamo bilo bi glupo...polako dok se svi vrate :D :D

Po čemu je propao??? 101 auto marke BMW, bez drift auta i njihovog osoblja koji su uglavnom bili sa BMW vozilima. Druze ovo je humanitarni skup i cilj je da se vidimo, skupimo novac za one kojima treba i to je to. Organizator skupa je TS, oni su uklopili i drift, a mi smo tu samo da im pomognemo da odziv bude što veći, što je i bilo. Predviđali smo do 100 BMW-a da će biti i toliko je i bilo.

Ocenjivanje: Četvoro sudija od čega su dva bila iz BMW AK Srbija, su birali i donosili odluke sami, a ortakova E39 mozda jeste lepa ali za njih nije bila najlepsa, a to što si jedini bio sa kompaktom (ja sam video jedan crni e46 i jedan teget e36), ja jedino da apelujem na ljude sa foruma i kluba da za zvanicni skup koji će biti u septembru ove godine svi kupe kompakta, da nam Gliša ne bude jedini.

Link to post
Share on other sites

Jedini bi bio i na svakom sledecem,sramotaaa. A plakete,sta je to i kako se dobijaju,moram li nekoga da znam ili kakoo?????! Licno mislim da je svako treba da dobije plaketu nije nas bilo ni 100!!!Video sam ko voli BMW-ove... Drugareva petarda je pokidal,unutra nema jednu peckicu a spolja necu da pricam(postavite slike E39 koja je bila "najbolja" a ja cu drugareve da vidimo komentare nekih ovde sa foruma).....Bilo je nekoliko automobila koji su bili van konkurenicije,ganetova sedmica,kockica 3xx(peconijeva,valjda),M3 E46 i bela kocka i jos nekoliko . Video sam da KLINIK koja kola napravi i sredi tu se hauba samo otvara da se pokaze sta je ispod i ni zbog ceka vise,za njega ne mora da govori FOTOSHOP ili prijateleji...malo je reci da sam razocaran,kada se vratim u UE i vidim jedno 800 motorista koji su dosli iz citave zemlje i okruzenja a nas ne moze da se skupi vise od 100, uhvati mi neka jeza...NIisam dosao sam doslo nas je vise od 10 iz UZICA iz okline i nisamo se smorili DRIFT je bio odlican a osatlo sve je bas losee. SLIKE od te E39 bi molio da se posatave a ja cu od drugara eto cisto onako da vidimo kao prica gluposti a koje u pravauuu!!!

Ako ti auto nije od strane sudija izabran za najlepši u klasi, onda moraš da znaš mene jer ja uglavnom štampam plakete ili rešavam pehare, pa ču ti poslati jednu, ako ti je toliko zapelo (a da si ostao do kraja programa dobio bi jer si bio jedini sa kompaktom i verovatno ne bi sada pljuvao, jer bi podmirio neke svoje ambicije).

Oko broja plaketa, isprsi se pa daj koji dinar za skup (koliko znam nisi nikada ni platio članarinu, a kamoli nešto drugo). Ako te interesuje svaki čovek iz Uprave kluba je platio ulaz, nalepnice i karte, jer je skup humanitarni, a da ti ne objasnjavam koliko puta isti broj ljudi daje iz svoga dzepa, sve radi ljubavi prema klubu.

A sada vezano za motoriste. I ja iz Uzica i Veljaš mi je kao brat (za ostale jedan od organizatora moto skupa)i koliko znam na skupu nije bilo preko 100 motora marke BMW, jer nije skup jednog brenda kao u auto klubovima. Bio sam na dosta skupova za sve ove godine u zemlji i inostranstvu i mogu da kažem da naši zvanični skupovi ne zaostaju mnogo. Ali svi zapamtite jednu stvar, koliko para toliko i muzike. Neću da davim ostatak foruma, ali znamo koje su muke kada treba obezbediti novac za 300 majica isto toliko ramova, 500 nalepnica, za Go-go igračice, za DJ-a, za obezbedjenje, dobiti sve potrebne dozvole od gradskih službi, MUP-a, Hitne pomoći... Jednom rečju muka. I voleo bih da pojedinci više ne kude, nego da i oni uzmu malo ulogu u svemu ovome.

Veljas lik na drugoj slici sa dignutim rukama...

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/471832/FOTO-Striptizete-preznojile-uzicke-bajkere

P.S. Sve su im stiptizete kao MILF-ače.

Link to post
Share on other sites

Ovo je bio humanitarni skup a ne zvanicni ,a ti i drugaru da danas kupite po 2 ulaznice da pomogne deci a ne da se tuzakate .

Bili smo i danas...vedo sam te..pozdrav

Link to post
Share on other sites

Gliso,ne razumem poentu tvojih izjava. Kao prvo,pljujes organizatore skupa,koji mesecima unazad pripremali ovaj skup,koji su najverovatnije davali novac iz svog dzepa za organizaciju ovog skupa. Ti i tvoj drugar ste verovatno otisli na skup sa ciljem da dobijete plakete. Sta ce vam plaketa? Da je uramite i da je nosite gradom i da se derete da ste dobili plaketu BMW Fan Kluba??? Ako je tako,evo ja cu da kontaktiram organizatore,i zamolicu ih da odstampaju jos 2 plakete za tebe i drugara,platicu to,ali pod uslovom da ne dolazite na skupove da mracite atmosferu.

Kao drugo,bila je subota,i za mnoge ljude je bio radni dan. Evo konkretno u mom slucaju,morao sam da radim od ceo dan,fizicki posao,za neku bednu dnevnicu,a ceo dan su mi misli bile na tom skupu,jer sam hteo da odem na skup,da se druzim i zezam sa drugarima BMW-istima. Ali neeeee,ti tvrdis da onaj ko nije bio na skupu,taj nije ljubitelj BMW-a... Koliko plitko razmisljanje mora da ima covek da bi tako nesto izjavio...

Nije lepo to sto pljujes celu organizaciju,i nas forumase. Kad god imas neki problem sa autom,dotrcis do kompa da bi postavio pitanje u cemu je problem,i forumasi su ti koji ti pomazu da otklonis kvar!!! Bas oni forumasi koje pljujes... Naveo si Bobana i Caspera,svaka cast njima,uvek su tu da pomognu,ali su tu i mnogi,mnogi drugi koji pomazu!!!

I da,hteo sam da ti kazem isto sto ti je rekao i Percon,ali me je on preduhitrio...

Ja i drugar smo dosli na skup da se druzimo(i jos dosta njih su saznali preko nas za skup)...ocekivao sam dosta vise ljudi! Nisam rekao nista za oranizaciju bila mi je super,ne bih isao ni danas da mi se nije svidelo,nego sam razocaran za sudije(ZBOG DRUGARA) i na broj ljudi koji se odazvao1Neko je pomenuo da je u Bugarskoj bilo 2000 ljudi a koda nas ne moze da bude ni 200!!! Svi sa forumu govore o nekoj ljubavi a niko ne moze da dodje!! A ti MIki nemoj da se cimas,da si hteo uzeo bi sobodan dan kao sto sam ja uradio i dosao bi,i nisi jedini koji radi za neke sitne pare,Srbija je ovo navikavaj se na to.Da si hteo dosao bi,mogao si i danas bilo je puno ljudi i ekstra drift....pun mi je telefon snimaka i slika.Ovde sam zbog BMW a,sto mozda vecina NIJE!! Pozdarav za tebe Leone i jos mnoge druge,javite se kad krenete na more ja vodim na pice ;)

Link to post
Share on other sites

348.jpg

Nigde nisam kukao na organizaciju(smesno mi je samo zbog sudija) to da ponovim jos jednom,samo kazem da se FORUM pretvorio u kupujem prodajem i da ovde nema toliko zaljubljenika koliko se neki predstavljaju! Oba dana sam ostao do kraja,noge ne osecam jer kao vecina vas radim tokom cele sedmice.....

Link to post
Share on other sites

Ja i drugar smo dosli na skup da se druzimo(i jos dosta njih su saznali preko nas za skup)...ocekivao sam dosta vise ljudi! Nisam rekao nista za oranizaciju bila mi je super,ne bih isao ni danas da mi se nije svidelo,nego sam razocaran za sudije(ZBOG DRUGARA) i na broj ljudi koji se odazvao1Neko je pomenuo da je u Bugarskoj bilo 2000 ljudi a koda nas ne moze da bude ni 200!!! Svi sa forumu govore o nekoj ljubavi a niko ne moze da dodje!! A ti MIki nemoj da se cimas,da si hteo uzeo bi sobodan dan kao sto sam ja uradio i dosao bi,i nisi jedini koji radi za neke sitne pare,Srbija je ovo navikavaj se na to.Da si hteo dosao bi,mogao si i danas bilo je puno ljudi i ekstra drift....pun mi je telefon snimaka i slika.Ovde sam zbog BMW a,sto mozda vecina NIJE!! Pozdrav za tebe Leone i jos mnoge druge,javite se kad krenete na more ja vodim na pice ;)

Čim dodjem opet u Uzice, a dolazim na mesec-dva javljam se.

Link to post
Share on other sites

348.jpg

Nigde nisam kukao na organizaciju(smesno mi je samo zbog sudija) to da ponovim jos jednom,samo kazem da se FORUM pretvorio u kupujem prodajem i da ovde nema toliko zaljubljenika koliko se neki predstavljaju! Oba dana sam ostao do kraja,noge ne osecam jer kao vecina vas radim tokom cele sedmice.....

Kakva kocka jeb.m ti sunceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :o

Link to post
Share on other sites

Terzina masina ;)

Slike ne mogu da docaraju bas dobro,juce ga nije bilo ali zato danas ;)

346.jpg

Jedna ne toliko upadljiva ali prelepa kocka

304.jpg

i jos jedna

208.jpg...aparat nas je izdao ali zato telefoni nisu,slike su lose ali dobro!!

354.jpg

Imam dosta slika Bembara sa foruma,KO JE HTEO DOSAO JE KO NIJE TRAZIO JE NEKI RALOZG :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Dobar skup...nije bitno ko je sta osvojio bitno je da se prikupilo malo novca da se pomogne tim ljudima.

Samo hocu da pohvalim ekipu iz organizacije...Milos,Pajko(Don Lazic),Miki(Monster),Leon i ostali momci :-)

Link to post
Share on other sites