Recommended Posts

Pozdrav svima!

Sada i ja imam svoj auto, inače prvi u mom vlasništu. Ostvario mi se san.

Auto već svi dobro znate, nema neke potrebe da ga ekstra predstavljam. Odličan je, ima po neka sitničica da se odradi, to ću srediti ništa bitno, samo da dobijem tablice :)

Imam i 17-ke m double spoke 7.5 i 8.5 ali to će sačekati još koji dan. Po neka slika čisto da se vidi:

1001784.jpg1001790.jpg1001791.jpg1001794.jpg1001793.jpg1001785.jpg

Ja sam presrećan :D

Pozdravljam našeg drugara Slobodana "Snoopy" od kojeg sam kupio auto. :drinks:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da sa korektnijim kupcem nikada nisam poslovao.

Sta da ti kazem sto vec nisam, dobar auto si kupio, zelim ti puno lepih trenutaka sa njim.

Mene je lepo sluzio, uzivao sam i uvek sam se okretao kada od njega odlazim.

;)

Link to post
Share on other sites

Za sada su u uzem izbotu e46 kupe, e39 karavan i limo, za sta se zalepim :)

Par dana pre prodaje sam probao nesto interesantno, nadam se da ce i Mladen imati slicne ideje :)

20140420_172644.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala puno svima!

A Slobodanu se posebno zahvaljujem, sve korektno i kako treba, nikakvih problema nema. :)

Inače ovo je moj prvi BMW. Oduševljen sam. Danas nisam mogao iščekati pa sam pazario gume :D

Goodyear 215/45 i 225/45 već je namontirano na auto. 103037757553753744966946.jpg

Volim i ja felne, ali 19 je puno za mene ;) Probavaćemo ali m spoke neću nikad prodati. Meni najlepša felna za e36.

Link to post
Share on other sites

Imali smo nezgodu. Bliski susret s korsom.

LM, nađeni su delovi. Stići će u utorak akobogda i auto kreće na sređivanje i komplet farbanje. Mali problem, ja neću biti tu da kontrolišem ali ostaju moji najbliži da to nadgledaju. Kako da izvedem to da niko sem mene ne može voziti auto?

Link to post
Share on other sites