Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jednostavno nas nekolicina se dogovaralo juce na banjicu (ko je bio) dali ste i ko je raspolozen da se u nedelju 20.04.2008. organizujemo i posetimo drugare i ljubitelje iste nam marke automobila u nis. pa ko je slobodan i voljan da se lepo izdogovaramo sta i kako bi se islo!!!

Link to post
Share on other sites

Nidza crveni i ja se vec dogovarali za to, a ja sam cak i najavio Nislijama (leon63). Trenutno sam ukocen (jbg godina proizvodnje), tako da ako me popusti, sigurno sam tamo, a to znaci 99% Ako me bas taj 1% spreci, onda ce Nidza zastupati moje interese, sto ukljucuje pored klope i pica za dvoje i 2 cure :) (moze on izaci na kraj sa te dve, sem ako su krsne crnogorke)

Vidimo se u Nisvilu.

Link to post
Share on other sites

Naravno bre ljudi da treba da dodjete u Nisu! Malo klopica, pice, zajezancija nova iskustva, jednostavno provod!

A ja cu da vidim sa mojim nislijama da organizujemo da sve bude onako fino organizovano!

Link to post
Share on other sites

To ti je kad nemas internet 15 dana!!!! :party:

Samo vi dodjite,pamticemo pa vracamo!!!

Organizovacemo docek i sve kako dolikuje(crvenu stazu :preved:)

:) :) :D

Link to post
Share on other sites

Da vas ne vidim bez LJilje!!!!! :D :declare: :)

LJudi ne znam sta da vam kazem....stvarno bi nam bila cast da nas posetite u sto vecem broju!!!!! :lol:

Link to post
Share on other sites

Nema problema,zdravlje vidimo se u nedelju,potrudicu se da dovedem vrlo zanimljivu e36-icu,samo javite kad i gde.

@Ljilja: Ne brini nista imaces drustvo.......

Link to post
Share on other sites

Da, da, da, sto ranije pomerite, to bolje. Kao sto Borko rece, nekome je daleko Nis a dosao bi. Jbg, dok se sakupimo, ispricamo itd, vreme prolete.

Link to post
Share on other sites

Pomericemo nema brige!

Niste valjda mislili da vas necemo ispostovati sa vremeneom???? :)

Znam za kilometre...naravno....

Otvoricemo veceras topic sa tacnim vremenom i jos jednim pozivom!!! :declare: :lol: :D

Link to post
Share on other sites