Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo su radile jagodice i sad je stanje ovako. Sto se mene tice bitno da izgleda bolje nego ranije.

Pitanje je cime da nastavim,koji to nastavak za busilicu( brusilicu) da uzmem i koja pasta ili sta vec???

img2039d.jpg

img2040xh.jpg

Link to post
Share on other sites
Svaka cast! To su reariteti. I ja sam par kompleta nakupio , okacicu slike ovih dana.

BBS RS 15" 7J et24 - 4kom

BBS RS 15" 7J et16 - 4kom

BBS RS 16" 8J et11 - 4kom

FAGIX 456 ,15" et 13 - 4kom

to su trodelne i imam jos jedan komplet

RH ZW1 17" 8J et60 - 4kom

Kad ce te slike vise???? :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kad sam tek poceo vozit auta sanjao sam o hromiranim ili poliranim felgicama dok ih nisam nabavio. Ali nakon godinu ddana sam ih nekakoocejfiopostale su mi teko bezveze i podsjecaju me previse na one crnacke furke i kako oni nakindzure auta da ti se smuci hahahah ond asam se ipak odluvio samo naoriginalne alu boje. Klasika zakon. Sad sam opet malo experimentiso i uradio mi je momak iz Petrova (BiH) za 100km samo, sve 4 su 19". Decko radi extra poso a i stvarno je jeftin.

Sad jos cekam malo ljepse dane da ih nabacim da vidim kao to sve izgleda.

Sve u svemu svako ima drugaciji ukus. Ove slike do sada su vam extra stvarno profesionalno uradjeno. Ako se neko dvoumi izmedju poliranja i onog presvlacenja hromom...samo poliranje...omnaj hrom je slad...blijedi...ljustri se ako g amalo ostetis itd...niej kvalitet posla kao kad ih ispolirs.

crnemat2nqu3.jpg

crnematzmo3.jpg

Link to post
Share on other sites

gile chini mi se da sam ti video auto u nedelju na ibarskoj,a onda je bio parkiran ispred kafane velika srbija chini mi se,ako je to tvoja masina ,onda svaka cast na felnama,u prirodi izgleda booolesno ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Poz Mario,svaka cast za radove,ja sam odusevljen! Nabavio sam ATS CUP- iskrzane su samo ali nista tragicno + poliranje i malo farbanja (crno)

Znaci da bude ovakva kad se zavrsi,eventualno sjajnija ako je uopste moguce

http://img526.imageshack.us/img526/3838/dscn4224wk0.jpg

Koliko para da spremim?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...