Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Namesti kasetu da ne zeva tako

Nemaš pojma koliko me to nervira :)

Ali jednostavno nisam uspeo da dokučim kako to da naparvim, imaš neki savet?

Link to post
Share on other sites

a da ja tebi posaljem rucicu,platim postarinu,te delove i to malo truda volje i strpljenja? :lol:

+ 1

Link to post
Share on other sites

Drugari, ovo što sam kod mene uradio, nisam imao problem ako neuspem :).

Stoga nikako ne bi mogao da uzimam novac za to (kapiram da kada nekome uzmeš novac, treba da garantuješ neku dozu kvaliteta).

Radije ne bi radio. Za pomoć bilo kakve vrste tu sam naravno, materijali, alat i slično ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ma i takav kakav je opet ne vredi 150e realno,jer i treba da bude ispravan ako ga prodaje kao ispravan,ne?kakav mu je to plus na cenu to prvo,a drugo te cene ako je gledao u svabiji ili gde god,tamo ce moci i da ga za tu cenu proda,ovde tesko.

Link to post
Share on other sites

Drugari, ovo što sam kod mene uradio, nisam imao problem ako neuspem :).

Stoga nikako ne bi mogao da uzimam novac za to (kapiram da kada nekome uzmeš novac, treba da garantuješ neku dozu kvaliteta).

Radije ne bi radio. Za pomoć bilo kakve vrste tu sam naravno, materijali, alat i slično ...

e jbg ja mislio ti bi da krenes biznis,vidis samo ovde da bi ti krenulo odma :P

Ili pregledate DIY sekciju foruma.

jbg neko nema toliko slobodnog vremena,neko zelje i zivaca,dzabe DIY sekcija

Link to post
Share on other sites

Cenim da je malo previse, mislim mozda bi i dao te pare ... ali sto vise razmisljam pre bi ga propustio. Kapiram da je realna cena izmedju 50 i 80e pa za stotku da ga preplatim i nekako ... ali 150 je cini mi se malo previse. A sa druge strane, to su samo pare ... ne znam nisam pametan ...

Link to post
Share on other sites

ma i takav kakav je opet ne vredi 150e realno,jer i treba da bude ispravan ako ga prodaje kao ispravan,ne?kakav mu je to plus na cenu to prvo,a drugo te cene ako je gledao u svabiji ili gde god,tamo ce moci i da ga za tu cenu proda,ovde tesko.

A ko te tera da ga kupis? Da se nisi mozda uvredio kad si video cenu? Na kraju krajeva ne mora niko da ga kupi jel? Ne znam sto se ljudi uvrede kad je cena iznad prosecne(u stvari kako da bude prosecna kad ga niko u srbiji vise nema na prodaju)

Link to post
Share on other sites

A ko te tera da ga kupis? Da se nisi mozda uvredio kad si video cenu? Na kraju krajeva ne mora niko da ga kupi jel? Ne znam sto se ljudi uvrede kad je cena iznad prosecne(u stvari kako da bude prosecna kad ga niko u srbiji vise nema na prodaju)

a ko tebe tera da odgovaras na moje postove?da se ti nisi mozda uvredio posto si isti kao ovaj ciji je oglas????

Link to post
Share on other sites

2 brata se udruzila :D Pa skupo je relativna stvar, mislim da se sta je skupo formira naspram toga koliko neko ima para, tj koliko nema.. E sad zavisno od toga, mozda je ovaj bord nekom i jeftin, bitno je da moze da ga nadje, a nekom je misaona imenica

Link to post
Share on other sites

Cenim da je malo previse, mislim mozda bi i dao te pare ... ali sto vise razmisljam pre bi ga propustio. Kapiram da je realna cena izmedju 50 i 80e pa za stotku da ga preplatim i nekako ... ali 150 je cini mi se malo previse. A sa druge strane, to su samo pare ... ne znam nisam pametan ...

A sa druge strane, to je samo bord, zar ne? :D

Link to post
Share on other sites