Recommended Posts

53 minutes ago, Soundrent said:

Ma da, najmanje mi treba da kupim problem. Ovaj lik za kabrio trazi 4500 :|  Ajde da je stvarno auto top top u svakom smislu jos bi mu i dao jer gledajuci sta je sve uradjeno na njemu i koji motor ima i kako se vodi itd zvuci super, taj tvrdi krov mi je vrh stvar i jako jako lepo moze da izgleda auto sa njim.  Narandzasti deo mi se uopste ne svidja i to bi odma poskidao ali ufarban je lose, ne ide nikako, prednjica lupa kao da ispadaju sarafi, ne koci nikako,trese se kompletna prednjica, u prevodu trebao bi uloziti jos toliko da ga dovedem do stanja koje ja zelim.. Najgore sto sam sa likom ceo prethodni dan pricao o autu i ispricao mi bajku o njemu, takvu da sam seo i otisao 350km da ga pogledam/kupim i shvatio da vise ne idem dalje od Novog Sada da gledam auto i da su 99% auta ovde grobovi, inace nisam mu ni dao ponudu, ne treba mi to ni za 1000e

U pravu si Delija, treba naci fabriku, ima jedan na slikama mi deluje tako ali vise ne verujem slikama ni pricama haha i mislim da je preskup

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8555516/bmw-320-e36

meni se na ovom cini (mada je i do ugla slikanja), da krilo i vrata nisu iste nijanse :D 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam ovaj auto, decko zivi bukvalno na 30m od mene. Momak je igrao basket preko, mislim da je bas Nemacka u pitanju. On ga je uvezao jos ranije, vozio ga kad dodje u Srbiju., auto je u garazi. Ima on i seriju 5 karavana, jako lepog. Bmw je dobar, slobodno dodji da vidis, mislim da se neces pokajati. Ne znam momka licno, vidjam auto samo da ne mislis da te lozim. 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ma znas vec kako ide kod nas,  nude sve i svasta, svakojake zamene itd. Doduse bilo je i par ponuda za kes ali ne dovoljnih da bi se odvojio od njega. Nisam bas prvobitno ni imao nameru da ga prodam vec sam stavio da vidim kako trziste reaguje :) 

On sada spava u garazi a vozi se "mali bmw" :D 

20161024_141316.jpg

20161012_131410.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ma da, stavio zeder odma i izmestio obd.. 

@Smg

Ovaj hosting provider gde drzim slike je blago receno katastrofalan pa malo po malo i nestanu slike pa se vrate i tako...

e46 je zavrsio kod jednog momka u Loznici :D 

Planiram sad da uradim krov u crno i da ga uslikam profi sa novim felnama i tako to :) pa cu okaciti ovaj put slike na neko bolje, sigurnije mesto

Link to post
Share on other sites

Bukvalno.

Kaži mi, prednji branik si mu ugradio oriđiđi bio ili kopiju?

Ja se nosim sa mišlju da zamenim prednji branik, nisam siguran da li je kopija može ovako da izgleda?

I da li moraju da se menjaju još neke plastike osim branika?

Link to post
Share on other sites

Kopija je bila, ceo body kit sam tada bio nabavio iz Nemacke sa ebay-a i farbar je bio odusevljen u smislu pa ovo sve pase na klik :P  Ako se dobro secam napred nije nista moralo da se menja sem branika..

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Soundrent said:

Kopija je bila, ceo body kit sam tada bio nabavio iz Nemacke sa ebay-a i farbar je bio odusevljen u smislu pa ovo sve pase na klik :P  Ako se dobro secam napred nije nista moralo da se menja sem branika..

Hvala :) Nekako da ubedim ženu da me ne ostavi i pakujem :D

 

Link to post
Share on other sites