Recommended Posts

Evo i mog novog ljubimca :D

God 2009

320D 177ks automatic Montego Blue

Od opreme ima sportska sedista, veliku navigaciju, svetla u bravama, bi xenone, odlican sound (subwooferi ispod vozacevog i suvozacevog sedista), alu lajsne, m sport vesanje, light paket i mislim da je to to :D Za sada je dobio 19" performance felne i dunlop sport maxx rt gume, zatamljena stakla lumar folijom, stavljeni crni glossy bubrezi i m lajsne na pragovima.

U planu su mi Koni zuti amortizeri, eibach pro kit opruge, novi m volan, performance rucica menjaca i m tech body kit, stim da mozda prednji branik bude m3 varijanta i na kraju sredjivanje sitnica po limariji, poliranje i jedna dubinka i to ce biti to :D

Slike kada je dosao

20140530_121433_resize.jpg

20140530_121536_resize.jpg

Trenutan izgled

DSC_2310_resize.jpg

DSC_2334_resize.jpg

DSC_2324_resize.jpg

20140625_1847165B15D.jpg

20140629_2028455B15D.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka cast za auto...vrhunski izgleda. I da nista vise ne diras, vise je nego lep. :)

P.S. Grilovi mi izgledali lepse u hrom, ali to je samo stvar ukusa. Srecno i puno predjenih km sa njim. ;)

Link to post
Share on other sites

Ou jea, automatik! U zdravlju te služio! Jedva čekam da vidim ostatak upgrade-a. :)

P.S. Baš me zanima kakva je razlika u vožnji u odnosu na E46?

Link to post
Share on other sites

Hvala rushko :)

Ja kada sam seo prvi put odma sam osetio razliku u upravljanju, na e90 je nekako jos preciznije i bolje, auto lakse podnosi krivine i za nijnsu je veci pa se stice utisak kao da si u petici. Brzina se ne oseti u njemu, na recimo 160 mislis da ides 100-110 i za tako neke dalje puteve je kao stvoren :)

Link to post
Share on other sites