Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D

A e46 sad stoji napolju.. na travici :)

Drugar moj ga je uzeo od tebe, Bojić iz Prnjavora. Kad smo došli da vidimo trojku(sa mojom došli) odmah je pitao kolegu mog hoće li da kupi i razbacao se pričama o 3.0i motoru bla bla... :)

Link to post
Share on other sites

Montirane opruge i amortizeri + nove kocnice

DSC_3002_resize.jpg

Ukratko cu napisati moje utiske sa ovom promenom posto verujem da mnoge to zanima, pocinjuci od sebe :D

Auto bukvalno jede krivine, upravnjanje je jos preciznije i kocenje bolje, lezi kao pegla na putu :D amortizeri su podeseni na najmeksi polozaj i u kombinaciji sa ovim oprugama koje su inace malo tvrdje od fabrickih, voznja je stvarno full. Sve se oseti po putu ali nema da lupi i trese vec je sve fino mekano i kvalitetno, moze se reci da sam veoma zadovoljan :e30:

Link to post
Share on other sites

Montirane opruge i amortizeri + nove kocnice

DSC_3002_resize.jpg

Ukratko cu napisati moje utiske sa ovom promenom posto verujem da mnoge to zanima, pocinjuci od sebe :D

Auto bukvalno jede krivine, upravnjanje je jos preciznije i kocenje bolje, lezi kao pegla na putu :D amortizeri su podeseni na najmeksi polozaj i u kombinaciji sa ovim oprugama koje su inace malo tvrdje od fabrickih, voznja je stvarno full. Sve se oseti po putu ali nema da lupi i trese vec je sve fino mekano i kvalitetno, moze se reci da sam veoma zadovoljan :e30:

tako ti je to kad imas nov auto :) :e30:

Link to post
Share on other sites

Da je e60 u pitanju, pa kad ti dosadi da se dogovaramo, jer auto je stvarno tip top. Svaki detalj je po mom ukusu. Nema suvisnih stvari. It is my opinion.

Link to post
Share on other sites

Evidentno je da čovek ima ukusa, volje i "vremena" da vrhunski sređuje kola. To je po mom mišljenju pravi tuning auta! Nemam reči druže, stvarno je bruka auto! Svaka čast!

Link to post
Share on other sites