Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam duze vreme razmisljao sta da napisem, a da drugi vec nisu. I nisam mogao da nadjem reci, a da se ne ponavljam. Nadam se da vam je jasan moj komentar. B)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Ne mogu da vidim slike :(

Daj okači neku, malo da parimo oči :)

Pukao mi je taj hosting server gde sam bio kacio slike, ubacicu ih ponovo :)

Mene zanima koji farbar u Subotici ti je radio auto? i ako moze br telefona,posto ce i meni uskoro biti potreban dobar farbar :)

Radio je Auto Bill farbar sa Palica, velika preporuka za njega ! Pedantan,cist,miran i zna svoj posao :)

Yes :)

Link to post
Share on other sites

Prošle godine sam bio do Subotice i vidim ga u centru parkiran.Uživo prelepo izgleda,a i na slikama. :thumbsup:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Iskreno neznam, stavio sam ga u oglase da stoji al molim boga da ga ne prodam xD 

F10 mi je najlepsi ali je velik za moje potrebe i vozi ga vec svaka shusha, ovde ih u Subotici ima kao Puntica :S  Inace imam u planu da nadjenm neki e36 kupe/kabrio  ili neku lepu kocku ali  da budu jako dobra osnova, sto je u Srbiji jako tesko, bio ovih dana da pogledam par komada, sve grobovi nasminkani i bas sam se razocarano :( 

Odem do KG-a neki dan da pogledam ovaj kabrio, lik ispricao nov auto,zategnut,ide, ma nema dalje! a text je odlican i prica dok ne odes vidis i probas. Prednjica se raspada, auto se dere a ide kao da ima po mojoj proceni 80ks jer dan pre sam se vozio u 2.0 150ks i taj ide korektno za tu kubikazu i konjazu, jest da se vise dere nego sto ide ali bar ide nekako :D

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6707605/bmw-320-m3-hardtop

Link to post
Share on other sites

Ma kod nas je trziste polovnjaka uzasno. Sve krs do krsa. Svoj F30 sam bukvalno jurio, tacnije cekao skoro 2 godine :S

 

Sto se tice F10 - vrhunski auto, klasa iznad F30, ali je isto tako manje zabavan za voznju.

I potpuno si u pravu kada kazes da je prevelik.

 

A sto se tice auta za sredjivanje - ti treba da juris iskljucivo 100% fabrikanu, pa da je ti skockas bukvalno od nule. Uzivas u tome, znas kako, a ne treba da ispravljas tudje "krive Drine".

 

Link to post
Share on other sites

Ma da, najmanje mi treba da kupim problem. Ovaj lik za kabrio trazi 4500 :|  Ajde da je stvarno auto top top u svakom smislu jos bi mu i dao jer gledajuci sta je sve uradjeno na njemu i koji motor ima i kako se vodi itd zvuci super, taj tvrdi krov mi je vrh stvar i jako jako lepo moze da izgleda auto sa njim.  Narandzasti deo mi se uopste ne svidja i to bi odma poskidao ali ufarban je lose, ne ide nikako, prednjica lupa kao da ispadaju sarafi, ne koci nikako,trese se kompletna prednjica, u prevodu trebao bi uloziti jos toliko da ga dovedem do stanja koje ja zelim.. Najgore sto sam sa likom ceo prethodni dan pricao o autu i ispricao mi bajku o njemu, takvu da sam seo i otisao 350km da ga pogledam/kupim i shvatio da vise ne idem dalje od Novog Sada da gledam auto i da su 99% auta ovde grobovi, inace nisam mu ni dao ponudu, ne treba mi to ni za 1000e

U pravu si Delija, treba naci fabriku, ima jedan na slikama mi deluje tako ali vise ne verujem slikama ni pricama haha i mislim da je preskup

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8555516/bmw-320-e36

Link to post
Share on other sites