Pomoc uskoro 850 v12


Recommended Posts

Planiram da uzmem u skorije vreme osmicu i da ga sredim da bude auto za dusu sto bi se reklo,ostavio bih originalan motor i vozio ga vikendom i na skupove.Zanima me da li znate nekog da ima neku osmicu da ce da je rascerupa za delove trebaju mi prednji zmigavci sa sve maglenkama kako to ide kod njih u jednom delu.Verovatno ce biti tu jos stvari jer je auto dugo stajao.Pumpe za gorivo predoostavljam da nije tesko naci.Da li neko ima od Ike sa Zrenjaninca broj jer me je jednom prilikom provozao u osmici i rekao da pored te ima jos 2 komada

Link to post
Share on other sites
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mora da planiras onu iz N Pazara?

Da tu Novopazarsku,vlasnik je neki deda koji nema ni internet ni nista,komsija mu je okacio oglas,izgleda grozno ali uz puno ljubavi ce biti spremna za skupove sledece godine! Jel znas nesto o njoj ? Znam da je limarijski losa,auto je satro ispravan samo su mu pumpe za gorivo riknule...u slucaju da motoru nema spasa ideja mi je 2.5 24v pase na sraf....

Link to post
Share on other sites

Pa neznam nista konkretno,slucajno sam prosle godine saznao za nju ,i dobio broj telefona ,zvaoi ispostavi se da imam broj od komsije ispred cije kuce stoji,po njegovim recima je mnogo losa ,samo za delove,medjutim ja netvrdim da je bas tako cak i ne smatram,onda se kod mene razvoj dogadjaja odvije u smeru da drugar od svoje odustane pa je ja odkupim i zavrsim potragu,a tebi zelim da ispunis svoj cilj i postanes vlasnik jedne osmice. :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Pa neznam nista konkretno,slucajno sam prosle godine saznao za nju ,i dobio broj telefona ,zvaoi ispostavi se da imam broj od komsije ispred cije kuce stoji,po njegovim recima je mnogo losa ,samo za delove,medjutim ja netvrdim da je bas tako cak i ne smatram,onda se kod mene razvoj dogadjaja odvije u smeru da drugar od svoje odustane pa je ja odkupim i zavrsim potragu,a tebi zelim da ispunis svoj cilj i postanes vlasnik jedne osmice. :preved: :preved: :preved:

Hvala,svi mi govore kao batali to,bacanje para,potrosnja,registracija ali sam u fazonu jednom se zivi a taj auto mi je zivi san.Vlasnik mi je rekao da je tehnicki bio dobar,limarija jbg losa je ali prijatelj mi je limar i nema sta se ne moze srediti.Samo da motor valja.Daleko mi je malo Novi Pazar pa pre nego sto se upustim u put da odem po nju i da je vidim bih da se raspitam kako stoje stvari. Srecno i tebi sa 8 :)

Link to post
Share on other sites

moj prijatelj je pazario 850 iz LA stajala je 2 godine i jace na oglasima i nije se pokajao ! rasturio ju je do poslednjeg srafa i jos uvek je sastavlja, radovi pri kraju :) tako da ce se trud nadamo se na kraju isplatiti, treba tu novca i sto kazes nije auto za svaki dan jer trosi nenormalno. delovi kozmetika pomozi boze

elem ova crna iz NP je u katastrofalnom stanju po slikama. izgleda ko da je 2 godine stajao u sredozemnom moru :D

Link to post
Share on other sites

Da tu Novopazarsku,vlasnik je neki deda koji nema ni internet ni nista,komsija mu je okacio oglas,izgleda grozno ali uz puno ljubavi ce biti spremna za skupove sledece godine! Jel znas nesto o njoj ? Znam da je limarijski losa,auto je satro ispravan samo su mu pumpe za gorivo riknule...u slucaju da motoru nema spasa ideja mi je 2.5 24v pase na sraf....

Ove dve u Rumenci su ti u boljem stanju od t iz NP. Idi ti to pogledaj, i nemoj da se stiskas za corbu nego gledaj sve sta ima u ponudi. I jebes rekla kazala, idi i gledaj licno. Inace do skora se u Selenci (to ti je isto kod NS) prodavala lepa osmica. U Rumi ako se dobro secam isto bila jedna do jaja, u vrh stanju, zapeko motor od stajanja jbg...Ako kupujes takav auto, samo lagano i naces pravu stvar.

Link to post
Share on other sites

Ove dve u Rumenci su ti u boljem stanju od t iz NP. Idi ti to pogledaj, i nemoj da se stiskas za corbu nego gledaj sve sta ima u ponudi. I jebes rekla kazala, idi i gledaj licno. Inace do skora se u Selenci (to ti je isto kod NS) prodavala lepa osmica. U Rumi ako se dobro secam isto bila jedna do jaja, u vrh stanju, zapeko motor od stajanja jbg...Ako kupujes takav auto, samo lagano i naces pravu stvar.

Ovaj NP je stvarno tuga za gledati ali ga isto tako povoljno mogu uzeti...icicu da proverim te oko ns-a sipam malo plina u kocku i odoh:D

Link to post
Share on other sites

850 iz N.P se ne vozi oko 10 godina.Motor je V12 originalni.Auto je u odliÄŤnom stanju,deda se vozio sa njim do apoteke i nazad i td.........

Da uozbiljimo predstavljanje pošto ga poznajem.Auto realno ali stvarno bez zajebancije vredi 5000(DINARA)ni banke više.Nudio sam mu preko poznanika davno 200e da ga zapalim i okačim snimak jer kad kod fukare(50% vlasnika je takvih)dođe BMW bolje ga zapalit nego ga gledat.

Link to post
Share on other sites

Ove dve u Rumenci su ti u boljem stanju od t iz NP. Idi ti to pogledaj, i nemoj da se stiskas za corbu nego gledaj sve sta ima u ponudi. I jebes rekla kazala, idi i gledaj licno. Inace do skora se u Selenci (to ti je isto kod NS) prodavala lepa osmica. U Rumi ako se dobro secam isto bila jedna do jaja, u vrh stanju, zapeko motor od stajanja jbg...Ako kupujes takav auto, samo lagano i naces pravu stvar.

da te iz rumenke su po 50.000e...

Link to post
Share on other sites

ja verujem da čovek tek sad nezna kud šta i kako.

Zoran je u pravu.j***m li ga videcu kada je poslednji put registrovan,idem za 3 dana na zlatibor pa cu da produzim 100 i kusur km do Pazara da vidim sta se desava,ja mislim da je taj v12 ne unistiv i da uz dobrog majstora moze opet da se pokrene,od druga cale je limar i veoma povoljno bi sve uradio,koliko god da je truo jbg sece se pa novo parce i tako kako vec sve redom ide.Jel neko informisan za te iz rumenke koliko traze para? Cuo sam danas da stoje preko puta nekog dobrog majstora za automatske menjace

Link to post
Share on other sites

Eno na ebay-u osmica, 850i, nepune 4000 dolara. cela je, dosta stvari je uradjeno na njoj. Odlican donator pod uslovom da pasuju delovi sa americkog trzista.

Link to post
Share on other sites

sivi iz rumenke je 825i m50 sa losim motorom, vodi se kao 2.0, zadnji zvucnici su montirani sa sekacem i cekicem, blago receno uzas. on ga je kupio za 8000!?????? eura a ceni ga 25000 a onaj drugi je bio u nekom problemu sa papirima ali ne znam tacno sta i isto je krs i isto ga ceni milione i milijarde...

Link to post
Share on other sites

sivi iz rumenke je 825i m50 sa losim motorom, vodi se kao 2.0, zadnji zvucnici su montirani sa sekacem i cekicem, blago receno uzas. on ga je kupio za 8000!?????? eura a ceni ga 25000 a onaj drugi je bio u nekom problemu sa papirima ali ne znam tacno sta i isto je krs i isto ga ceni milione i milijarde...

Predpostavljam da ce za zmigavce traziti 500e.:D nasao sam majstora na beogradskom putu koji vec ima iskustva sa v12 bmw-ovim a i osmicu je jednu radio,napravicemo od babe super bakicu :)))

Link to post
Share on other sites

850 iz N.P se ne vozi oko 10 godina.Motor je V12 originalni.Auto je u odliÄŤnom stanju,deda se vozio sa njim do apoteke i nazad i td.........

Da uozbiljimo predstavljanje pošto ga poznajem.Auto realno ali stvarno bez zajebancije vredi 5000(DINARA)ni banke više.Nudio sam mu preko poznanika davno 200e da ga zapalim i okačim snimak jer kad kod fukare(50% vlasnika je takvih)dođe BMW bolje ga zapalit nego ga gledat.

Mogu da zamislim kakav je,ali da ga zapalim hahahaha

Link to post
Share on other sites

Žuta je na neki način bez motora,jer 5,0 motor nema legalan način da se registruje na 2,5 a kako mi se čini takvim slučajevima dolazi kraj!!! :prankster2: :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites