Pomoc uskoro 850 v12


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta zuta isto nije neka...Da bude cemu kosta bar 10.000. Bez ljutnje druze, ali nije to bas auto za svakog. Kad budes imao 15 soma viska u dzepu onda kreces po seriju 8. Ima na forumu par vlasnika osmica, oni ce ti najbolje objasniti koje se tu cifre vrte.

Link to post
Share on other sites

hahahaha :D jel moguce da ce neko nekad da je stavi na auto? :)

Svaka roba nadje svog kupca... A buduci da kod nas ima previse "ljakse tuning" primeraka BMW-a,i ovo ce se prodati.. :D

Link to post
Share on other sites

Ta žuta stajala u dobanovcima kod Tonija farbara, vlasnik je bio u Johanesburgu a tada se mogla kupiti za 2 500e.

Link to post
Share on other sites

Ta žuta stajala u dobanovcima kod Tonija farbara, vlasnik je bio u Johanesburgu a tada se mogla kupiti za 2 500e.

a taj iz Johanesburga je onaj sto negde u Srbiji ima E30 M3 ?

Link to post
Share on other sites

Nije me bilo dugo na forumu,ali evo sta se desava.Pare nisu problem jer je covek hteo da je da za 1700e.Otisao sam do novog pazara pogledao auto,e sad sta me je docekalo.Sa jedne strane je izgledao bolje nego sto sam mislio sa druge strane nije.Enterijer je cista desetka sem 3 prsta prasine.Auto nije vozen tri godine a pre toga je vozen po pazaru ne registrovan jer je covek imao veze.Polomljeno je zadnje staklo,prednja maska ispucala,pokradeni su zmigavci i maglenke,auto je bio udaren sa vozaceve strane i puko je git skroz,znaci vrata i keilo,zadnje krilo takodje ima ulubljenje.Moj akumulator smo stavili i posle tri god auto smo zaverglali,zvucalo je sve normalno,motor je relativno cist i ima ulja.Podizaci stakala,klima i sva ostala elektronika je ispravna.Treba kupiti 4 nove gume a i felne jer su odvratne.Fali poklopac desnog retrovizora.Sve u svemu u auto ima mnogo ulaganja za to sto bih morao da ulozim u njega komotno kupim vec gotov auto u koji cu da sednem i da ga peglam.Tako da cekam da sakupim jos para i pikiram onu zutu sa oglasa.na novopazarskoj osmici su riknule obe pumpe za gorivo ali covek daje obe nove uz auto.Eto ako neko zeli da je uzme nadam se da sam mu je malo bolje opisao nego sto se vidi na slikama...presao sam dosta km da bih ga video ali mi je ovako sad makar savest mirNa

Steta. I ta ce zavrsiti kao ona bordo iz Orenovca...

Link to post
Share on other sites

Daj link ako mozes, ne mogu da nadjem.

tu moze samo Casper da ti pomogne jer on ima to foto pamcenje za 10ku ... fazon je u tome sto on nije predstavio auto u AUTOMOBILI CLANOVA , secam se da ja na neku temu tek bacio par slika i komentara !

Link to post
Share on other sites