5. zvanicni skup BMW Fan Cluba


Recommended Posts

flajer.jpg

BMW Fan Club ima zadovoljstvo da Vas pozove na 5. zvanicni skup ljubitelja BMW automobila, U Leskovcu, 14.09.2014.godine.

Bice nam cast da i ovaj dogadjaj uvelicate svojim prisustvom, i da zajedno premasimo broj od 250 automobila sa proslogodisnjeg skupa.

Ocekuje Vas vrhunska zabava, mogucnost da bas Vaseg ljubimca proglasimo najlepsim u svojoj klasi, prigodni pokloni i jos mnogo toga.

Pozivamo sve vlasnike, zaljubljenike, sve one kojima je BMW u garazi ili u srcu da dodju u sto vecem broju i podrze ovaj skup.

Program skupa:

11:00 - 13:00 -> okupljanje automobila i razvrstavanje po modelima

13:00 - 13:30 -> zvanicno otvaranje i najava programa

13:30 - 14:30 -> drift show, razgledanje automobila i glasanje za najlepsi automobil po serijama

14:30 - 15:30 -> burn out i stunt

15:30 - 17:00 -> igracice i proglasenje najlepsih automobila, urucenje pehara i zahvalnica

17:00 - 18:00 -> promotivna voznja ulicama Leskovca

Kompletna manifestacija bice pracena profesionalnim DJem.

Na skupu ce biti i standovi nasih prijatelja i sponzora, kao i standovi sa brzom hranom i osvezenjem po pristupacnim cenama.

Lokacija: parking ispred S.R.C. Dubocica https://www.google.rs/maps/place/Leskovac/@42.9775552,21.9515083,239m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x475582b263712f39:0xd1b3351095c80638?hl=en

Datum: nedelja, 14.09.2014.

Vidimo se!

Facebook event: https://www.facebook.com/events/321550951356687/

Link to post
Share on other sites

DOSAO BIH DA "OPET" UZMEM PLAKETU U KATEGORIJI OLDTAJMERA,ALI JOS CEKAM SA PREDHODNOG SKUPA IZ CACKA,ALI KOLKO SHVATAM ,NEMA NISTA OD TOGA .

Blago receno,RAZOCARAN SAM. :prankster2: :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Barem sam uzburkao temu,a i nije mi toliko bitna,vec sam shvatio da od toga nema nista,nego velim da se zna.

Link to post
Share on other sites

Nemislim da treba neko da mi da svoj pehar,samo kažem kakva je situacija na terenu,a nisam ništa ni slagao,nije bitno.

Link to post
Share on other sites

Taman posla, nisam ni pomislio da si slagao samo sam rekao da su te nagrade nebitne naspram druzenja. A plaketu nisi dobio zbog nase aljkavosti i iskreno se nadam da ce to biti ispravljeno sto pre.

Link to post
Share on other sites

Drugari vidimo se

mene ne zanimaju palkete kad nam hrvati preotimaju xexexexexe

salim se

Kakva je organizacija sto se polaska iz beograda tice??

Link to post
Share on other sites

Svi zainteresovani koji zele ici u Leskovac na 5. BMW Skup Fan kluba Srbije organizovan grupni polazak za Bg i siru okolinu a i drugare sa severa sa pumpe Daki petrol bivse Eko pumpe posle naplatne rampe Bubanj Potok na auto putu ka Nišu . Pocetak okupljanja je od 7h do 7i30h a polazak ka Leskovcu je u 7i30h.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.