ralekrusevac

znak bmw

38 posts in this topic

gde da nabavim znacke bmw-a koje idu na prednju i zadnju haubu?ako ima nove da se kupe koliko kostaju

Ima u ozloglasenom BMW Alone, doduse, od plastike je, kao i za sve novije modele; prednji je bio oko 900 din, a zadnji oko 1500 din. Amblemi za ratkapne odnosno felne 250-400 din po komadu (zavisno od precnika znaka).

Izcimaj nekog ko ide u Kraljevo na auto pijac.Svake nedelje je tamo lik i imz metalne znakove odlicne po 200din!

Izcimaj nekog ko ide u Kraljevo na auto pijac.Svake nedelje je tamo lik i imz metalne znakove odlicne po 200din!

Znaci tu su zavrsili svi oni metalni znakovi sto fale ljudima na kolima. Možda uspeš da nađeš original zankove koji su i bili na tvom autu. :)

ti plasticni znakovi ne valjaju nista.... ne traju ni pola godine, ogule se od pranja....

Ja ovaj od 200din imam 2 leta i nista mu ne fali!Kad ga ukradu,jupicu jos 3! :preved:

ti plasticni znakovi ne valjaju nista.... ne traju ni pola godine, ogule se od pranja....

prijatelju traju još manje

Ljudi gde ima u nisu da se kupi originalni znak za haubu za e46 osim kod Mitica koji nije normalan sa cenom! I po kojoj ceni! Unapred hvala!

Ljudi gde ima u nisu da se kupi originalni znak za haubu za e46 osim kod Mitica koji nije normalan sa cenom! I po kojoj ceni! Unapred hvala!

Posalji adresu i ja cu ti poslati postom originalni ali imam samo jedan, znak je free!

jako lep gest ....

Imaš kod Vese. orginalni, očuvani sa stranaca skinuti. :preved: :preved: :preved:

Da li neko ima da posalje oba znaka,dakle i prednji i zadnji za BMW e39

ja sam kupio plasticni ali su oba izbledela..pomoc :preved:

Moj predlog su auto otpadi, gde su uoglavnom orginalni skunuti sa stranaca.

ima na bubanj potoku u beogradu,veliki za gepek i haubu 300 din/kom. (aluminijumski) a za felne 4kom 250dinara isto aluminijumski :preved:

Kod mene. Znak kao nov 1500 dinara.

neznam omjer dinara naspram nasih kuna ali u splitu nove novcate nabavljam za 250 kn po komadu i da napomenem to su orginal znakovi nisu zamjenski nego OEM mozda vam zvuci puno al meni je prihvatljivo s obzirom da je nov i orginalan

neznam omjer dinara naspram nasih kuna ali u splitu nove novcate nabavljam za 250 kn po komadu i da napomenem to su orginal znakovi nisu zamjenski nego OEM mozda vam zvuci puno al meni je prihvatljivo s obzirom da je nov i orginalan

7 dinara jedna kuna... bio skoro u zg...

Prije neki godinu dana mi je prijatelj bio u Zagrebu na sajmu na Hreliću...Kaže da je naša metalne embleme baš za starije linije BMW-a, nove ispod čekića, još zapakovane i bez itijednog friža za 25kn komad...

500 RSD na Bulevaru blizu Cvetka, ja kupujem svakih nedelju dana, klinci skidaju, ja kupujem, da znate da je tamo 500 RSD znak za prednju i zadnju haubu

Bogami druže dinar kuna, 15 dinara za jednu kunu ;)

A koja je cena znaka??? imaš li broj tel.? pozzz crni82

OK. hvala ti, jesili uzimao kakvog su kvaliteta ja imam neki sav se oljuštio!!!