Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trt Milojka hehehe

Odlican :preved: samo sto kazu ovde ne sitnicari napsisi nesto sta kako zasto i itd?

Koje su sijalice u farovima? lepo "sijaju"

Link to post
Share on other sites

ma to sam ja prodao vladi sa foruma. on ga oterao u norvesku i sad mi tu salje slike, nervira me...ahahahahahahah ej mt2 je cudo. ja nisam imao kinte da ga stavim, ali ponosan sam sto je kocka otisla na pravo mesto....ovaj sto ga vozi na slikama nemam poima ko je. motor je m20b25...sijalice u farovima su bear xenoni....i tako to....ja sam samo hteo da kazem da sam koza,jer nisam imao mogucnosti da ga zadrzim i da bude ovakva perverzija od auta....

Link to post
Share on other sites

Ulozeno je mnogo vise u ovaj auto od mt2. Samo je enterijer zamenjen, samo je motor zamenjen. Samo je uradjena linarija, zastita, farbanje.. Samo je kupljeno brdo stvari koje su falile oko motora. Samo je ulozeno blizu 4000e :) Samo.. Da je babi k***c bila bi deda sto jaze moj frend Ajdin sa kojim upravo vozim jos jednu kocku koja je bila baba pa dobila k***c od par hiljada i postala deda :)

Link to post
Share on other sites

pa onda naucite da cenite svoje ... to je cena pa ko voli nek izvoli ... i 3xx je na prodaju ali se u startu zna da je 10 soma ... bolje i tako nego da si woolmark

3xx je onaj crni? Onaj bas nadrkani?

Link to post
Share on other sites

brate miki on je ulozio jer je morao da plati ono sto kod mene nije...4000e je dao jer su ga svi ojadili, sem mene. to sto je on radio na autu ne vredi ni 2000e realno...ako ja gresim neka ide meni na cast...

Link to post
Share on other sites

Jeste, odlican je auto. Prodavali se na forumu visokotonci za kocku, znam da si trazio. Mislim da ih je je 320is prodavao, pogledaj u oglasima ako ti jos trebaju.

kupio sam ih id njega. ne trebaju mi vise

Link to post
Share on other sites

sredio ga sa mt2. ostalo je sve kako je i bilo...ej ali drugi auto...greota je samo sto se kod nas sve redje i redje vidjaju na ulicama, ovakvi primerci...j***m ti kes...

Stvarno drugi auto na slikama a verujem da je uzivo jos bolji ali i kod tebe je bio u punom sjaju :). Sve redje i redje se vidjaju kad ljudi nemaju para dovoljno da srede kola, da je drzava malo bolja mozda bi se i kod nas vozila bolesna kola.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.