HHO u 530d


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dao si 700 eura za sarenu lazu a nemas 30 za dino merenje? komedija se nastavlja.

Naravno da mogu da idem i na dino, sto da ne ? Ali sam siguran da i ako pokaze bolji rezultat da ces reci da je uradjeno u fotosopu :) . Ako i budes pored mene kad radim dino, reci ces da su aparat nastelovali da pokazuje vece rezultate kad je HHO ukljucen. Zar nije tako ? :D

Link to post
Share on other sites

Ako me razumes, treba vise da napravi nego sto potrosi. Jedino tako moze da potpomogne. Ako vise pravi nego sto trosi, onda sam sebe pokrece. Ukljuci se malo u raspravu sa majstorom tim. Voda nije gorivo, nego je gas gorivo koji tek treba da se proizvede. Ta proizvodnja ako pravi vise energije nego sto trosi, onda je to to. Mnogo tesko, ne kazem da je nemoguce. Ali ustede su mizerne

Link to post
Share on other sites

Ok, razumem ja to, ali ako bi radio samo na gas. Ovaj gas samo pomaze da nafta ima bolju iskoriscenost u motoru, znaci on sluzi kao aditiv nafti koja je vec napravljena ( proizvedena) i u kombinaciji sa njom daje rezultate.Nesto kao kad ugradis plin u dizela. Ustvari, videcu kakva je potrosnja od cepa do cepa, i to je to. Nisam fizicar :)

Link to post
Share on other sites

Ma gde se moze, atest ti treba i kad stavis maglenke a auto ih nije imao..

Moze da se atestira na masinskom fakultetu u Beogradu koji je i izdao potvrdu za bezbedno koriscecnje ovog ugovora. U saobracajnoj onda pise Dizel HHO . U nasem zakonu nigde ne pise da je atest za HHO obavezan, ali nije problem da se dobije.

REkli su mi i da na tehnickom nije nikakav problem, samo im pokazem uverenje s masinskog koji su mi dali i da oni tad upisu u saobracajnu.

Link to post
Share on other sites

Ma samo peglaj i javi sta i kako. Bice mi drago da radi :)

Upravo to i ja kazem, ne ubedjujem nikog da ugradi, niti cu ubedjivati dok ne budem 1000 % siguran . Posle mene neko da hvata za gusu :)

Link to post
Share on other sites

a sto bi te hvatao za gusu ako radi?

da se primetiti da si napredovao od prvog posta do danas. Imas sve spremne odgovore. Cak vezane i atest.

Kazi lepo da ti tast ugradjuje to sranje i da ga malo reklamiras po forumima...

Link to post
Share on other sites

Ja sam iskreno malo skeptican o toj prici sa HHO,nisam siguran da sve to funkcionise,ali priznajem da nisam imao iskustva.Medjutim mogu preneti iskustva iz prve ruke kad sam provozao E39 530d na plin pre dve god,taj auto je isao kao blesav,nije bio čipovan,kod ortaka se zadrzao nekih mesec dana,po njegovim rečima trošio je oko 4L dizela i 4L plina na 100km...

Link to post
Share on other sites

Ja sam iskreno malo skeptican o toj prici sa HHO,nisam siguran da sve to funkcionise,ali priznajem da nisam imao iskustva.Medjutim mogu preneti iskustva iz prve ruke kad sam provozao E39 530d na plin pre dve god,taj auto je isao kao blesav,nije bio čipovan,kod ortaka se zadrzao nekih mesec dana,po njegovim rečima trošio je oko 4L dizela i 4L plina na 100km...

pa to mu dodje u parama kao 6.5l dizela,opet nema ustede,samo ako ide bolje to je plus

Link to post
Share on other sites

kako nema ustede ako je 6.5 litra ? Moj je automatik, otvoreno 7.5 , grad 12.5 (dizel). Ko hoce da se uveri kako radi, ako se organizuje neki skup skoro u bg, doci cu pa mozete da provozate :) DAnas i juce voznja po gradu sa HHO, bord 10.6 l . U petak idem na put , punim do vrha pa cemo videti na 400km kakav je rezultat. Ovo cudo radi :)

Link to post
Share on other sites

Gubis nesto gepeka ili rezervni tocak, ali budzevine nema kod proverenog majstora i sekvent uredjaja.

Usteda sigurnih 30-40%, naspram itekako upitnih ~ 7% kod kolege.

TNG je proveren i dokazan, HHO u zoni sumraka izmedju prevare i zablude...

Bolje doplatiti 700e za manji dizel ili benz sa plinom, nego 3.0d masini sa preko 200ks i 1600+kg traziti ekonomicnost

Link to post
Share on other sites