HHO u 530d


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma gde ne radi batala: stedis 295din na 100km - za ~ 28.500km si na nuli. Pa lagani ulazak u stednju 2016/2017.god

TAko nekako :) .

Potrosnja pri 80-90kmh 6.8l, pri 140kmh( autoput , konstantno ) 7.4l . Ukupno mi je na 420km prosek bio 7l, mereno od cepa do cepa (bord polazuje tacno, kao i sat na tabli, merio i sa gpsom). Ocekivao sam vise iskreno. Naravno , sve to moze da se smanji, ali da se vozi kao po jajima, sto nisam zeleo, vozio sam normalno kao i svaki put. Znaci pola litre ustede na 100km pri otvorenom putu. 2l u gradu. Verovatno je manje po gradu, moram da predjem bar 500km pa javljam.

Link to post
Share on other sites

530dA karavan voznja oko 150 konstantno ns-le prosek oko 7.5-7.6l, grad 9-13l

tako da ti nista nisi dobio... ocekivao sam bar dva litra da ce da smanji po pricama :)

Link to post
Share on other sites

jedan moj prijatelj je bio presrecan kad je ubacio hho..doduse posle par meseci kad je izbacio bio je jos srecniji...

pare mu nisu vratili pod izgovorom da on to nije vozio kako treba itd..

a eto neki prijatelj drugi ima pozitivno iskustvo,pa sad..nemam pojma..valjda kako se kome zalomi...

metan i plin su majka mara ustede...

Link to post
Share on other sites

jedan moj prijatelj je bio presrecan kad je ubacio hho..doduse posle par meseci kad je izbacio bio je jos srecniji...

pare mu nisu vratili pod izgovorom da on to nije vozio kako treba itd..

a eto neki prijatelj drugi ima pozitivno iskustvo,pa sad..nemam pojma..valjda kako se kome zalomi...

metan i plin su majka mara ustede...

Taj sto ga je izbacio je kralj,bolje ga izbaciti nego ga ostaviti u autu i da lazes i sebe i druge da je to dobra stvar.

Link to post
Share on other sites

"Danas smo nastelovali rad generatora na 20A oba (po 10A svaki) - reakcija vlasnika/vozaca: "Ni malo dima pri agresivnijem startu kao ranije, a na vrh papucice gasa reaguje mnogo zustrije..." Naravno, veoma smo zadovoljni, kao i uvek !!!" :D

Link to post
Share on other sites