Farbanje auta E91 preporuka


Recommended Posts

Pozdrav forumasi, evo mene opet na forumu, treba mi pomoc, planiram da kompletno sredim svog ljubimca da bude kao iz salona, planiram farbanje celog auta, restauraciju farova, stavljanje nove chrome grill maske u branik,nove gume i sredivanje unutrasnjosti, kao prvo kojeg farbara mi preporucujete da uradi kvalitetno i koji nije preskup u okolini NS Veternik ili Futog? kakav je autolimar lakirer Aleksic iz futoga R.Kondica 95?

Svi saveti bi mi dobro dosli jer sa radovima bi poceo na leto, pa bi biilo dobro da se raspitam :)

Link to post
Share on other sites

Ima i kod mene u selu dvojica sto farbaju vrhunski, ali im se cene za kompletan auto krecu i do 2000e i rade najkvalitetnijim materijalom i farbama Glasurit i rade kvalitetno, skidaju i vrata stakla,haubu,blatobrane farove kedere gumene delove da bi se svuda ofarbalo, i daju garanciju na farbu 3god , e sad koliko je pametno uraditi kod nekog jeftinijeg farbara koji radi nekim jeftinijim farbaama ovako skup auto i ne dobiti garanciju na farbanje to neznam, u velikoj sam dilemi ,jer auto mi ima 9god i kad sam ga kupovao nisam primetio da je bio vec farban i to sam nedavno provalio (vrata blatobrani i krov ) i nije bio uradjen kako treba ,nisu bili skidani ni kederi ni vrata i tu vec puca lak na ivicama, sve je uradjeno nekako jeftino i na brzaka... a ima ogrebotina od kamencica po branicima haubi trepnama , cak mi je i levi zadnji blatobran malo udaren(skliznuo sam s puta i okrznuo drvence neko,ali na srecu lak nije pukao) pa sam se zato odlucio na kompletno farbanje auta, jer ga planiram srediti za sebe i da ga jos mnogo godina vozim.

Link to post
Share on other sites