Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Odlican izbor guma. Ja sam se dvoumio izmedju njih i SportMaxx RT Dunlop, ove druge sam uzeo po savetu prijatelja koji je veoma zadovoljan njima.

Svidja mi se sto ima panele po podu. Em zastita, em bolja aerodinamika.

Link to post
Share on other sites

Da,gume su extra i preporučio bi ih svima.Kad sam krenuo na more,ubi me kiša kroz celu Srbiju,i verujte da sa se gume po mokrom pokazale vrhinske a i po suvom naravno.Pogledao sam na autobildu i drugim Nemačkim novinama njihov test od 18 guma i ova je bila na 2 mestu iza Michelina ali jako mala razlika u performansama.

Što se tiče panela,šušpleha,sa svih strana je upakovan.Lepo je zaštićen i manja buka u kabini.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
On 3.10.2015. at 4:01 PM, Djomla said:

Juče montirani čepovi - skinute klapne,grejači zamenjeni,i jedna dizna mi je bacala više goriva nego što treba pa je i ona zamenjena.

cepovi.jpg

sidanje-c.jpg

usisna.jpg

montirani-c.jpg

reci mi koliko kosta to skidanje klapni i sve sto ide uz to

Link to post
Share on other sites

Ponaša se najnormalnije,lepo radi na leru,ima isto ubrzanje,ne vidim nikakvu razliku.A najbitnije mi je da ne razmišljam o klapnama da li će neka otpasti ili šta već.

Link to post
Share on other sites

Imao sam slike i sad ne mogu da ih nađem,da li sam ih obrisao,nemam pojma.U glavnom nisam ja čistio DPF, već sam ga skinuo i poslao na čišćenje u BG,da ne reklamiram firmu poslaću ti u sanduče.Oni ga otvaraju i potapaju u nekoliko vrsta kiselina 24 sata,kad sve bude očišćeno,ponovo zatvaraju DPF - vare ga i on je 99% čist.U glavnom onda si miran.

Link to post
Share on other sites

Pardon,stoji oko 12 sati a za 24 sata ti ga vrate sređenog.

DPF filter se ubacuje u UltraSoničnu kadu u koju je pre toga napravljena odgovarajuća srazmera hemijskih supstanci koje pomažu razgradnju hemijskih nečistoća. Ukoliko je stepen izmerene zapušenosti isuviše veliki, on se tretira pojačnim hemijskim rastvorom. U fazi ultrazvučnog tretiranja, hemijske supstance NE sadrže kiseline ili slične abrazivne hemikalije koje mogu da oštete ii oštećuju kućište ili saće filtera.

Link to post
Share on other sites

Idem danas da kupim zimske gume 205/55/16 Sava eskimo s3 , nove, nadam se da nisam pogrešio.Nisu najbolje,nisu najgore ali su nove :D pa ću videti kako se ponašaju.

Link to post
Share on other sites