e39 sport m 525 d touring


Recommended Posts

7 hours ago, milosabs said:

Krenuo na more, slikao na pumpi, uglavnom nikada nisam ispod 15 l.Jbg sad se zalomilo i bas sam hteo da vidim koliko ce stati litara.

Neko je trazio slike sa masine sa mora...c900efa4257253768b75b0fd99c5a075.jpg

"Jebeš ti mene Pašiću, jebeš"...

"Ne j***m druže pukovniče"...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na zadnjim levim vratima mi je popustila vodena membrana.Neki su grejali, stavljali nov silikon a ja sam stavio zivu gumu pa cemo videti

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Jednostavno eksperimentisem, gledam da bude odg gradacije i specifikacije.Usto sam siguran u poreklo i kvalitet

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Danas, ocistili enterijer, mazali kedere, mazali tapacire, kozu ocistili Kornjacom pa premazali Hemelom. Slike sutra i nastavak na eksterijer

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, milosabs said:

Danas, ocistili enterijer, mazali kedere, mazali tapacire, kozu ocistili Kornjacom pa premazali Hemelom. Slike sutra i nastavak na eksterijer

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

kad mazes kremu na kozu uzmi fen za kosu i one bele gumene rukavice, grej i utrljavaj. neka posle odstoji par sati ili jos bolje neka prenoci pa samo krpom prebrisi, dobices onda pravi rezultat

 

http://20160427_132414_resized.jpg 

http://IMG_1461755487245_V_resized.jpg

20160427_131209_resized.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja kozu na 3 m mazem hemelom i onda pustim da prenoci, retko kada poliram do sjaja

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na temu oko ulja, delim misljenje sa tobom da ne treba ici na top brendove. Ja sam imao lose iskustvo sa Castrol uljem (jer je bilo fals), i od tada koristim Divinol (ulje iz iste grupacije ali brend koji se ne kopira, tako su mi bar rekli) i prezadovoljan sam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ovo je statistika za moj auto, dva pracenja, dva poziva, jedna zamena i jedan koji je dosao da pogleda...6b1e2c09f8c36c0025cbf733916b9cae.jpg

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odlican je.. Vidim dugo si ga zadrzao, nisi toliko planirao u pocetku koliko se secam..

Kazi mi sedista jel su njegova ili si ih naknadno ubacio, najbolja koja sam do sada video

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, lukae39 said:

Odlican je.. Vidim dugo si ga zadrzao, nisi toliko planirao u pocetku koliko se secam..

Kazi mi sedista jel su njegova ili si ih naknadno ubacio, najbolja koja sam do sada video

Sedista su klasika,iz osnovnog paketa sa kozom

Link to post
Share on other sites