e46 318i Facelift Shadow Line


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala :) Imam maglenke, pogledaj na prvoj i predzadnjoj slici se vide. Da, felne definitivno planiram fazon 17".

Ovo su mi top 3. Prve bi definitivno prefarbao u crno, druge bi ostavio kakve jesu, a sto se tice trecih Apex ec7 njih bi najvise voleo

al problem je sto ih kapiram nema kod nas, a na ebay-u su fazon 250$ po komadu nove sto s gumama izadje bas dosta. U savakom slucaju

bas je tesko naci bilo koje od ovih koliko sam gledao u prethodnom periodu. Jedino sto sam video da ima da se uzmu, jesu ove fazon kopije u

Bomrad-u. Ne znam dal se to isplati uopste?

a35c2394d1ee263a827ddf9f62d749f95dc2b1b3

Zatamnjivanje idem u ponedeljak u glass da radim, samo jos nisam odlucio koji procenat...Jel ima neko neki predlog otprilike za neku zlatnu sredinu,

fazon da dobro izgleda, a da pritom moze normalno da se vidi nocu? :D

Fotke iznutra uskoro..

Link to post
Share on other sites

Super za maglenke :) Sto se tice felni ove tri nemas u dimenzijama od 17 inca tako da si verovatno mislio na kopije. Imas kod nas po oglasima bas veliku ponudu felni za e46 i to po skroz ok cenama, ja licno bih uvek stavio neku orginal felnu a ne kopiju. Po meni najbolje tamni sve na 65 procenata, dugo sam se lomio i uopste nisam pogresio. Dovoljno je tamno a opet nije previse da smeta pri voznji.

Link to post
Share on other sites

Ahaa, vidis ja upste nisam znao da se ne rade od 17" :shok: :fool: . za apex sam znao doduse al za ove stock pojma nisam imao. Super hvala Vam na savetima. :)

Btw jel imao neko iskustva sa tim kopijama sto se vrte na netu, te Bomrad itd...vredi li to cemu?

Link to post
Share on other sites

Slazem se naravno..ni meni se ne svidja ta varijanta kopija nikako. Jedini problem kod ovih polovnih je sto se tesko nalaze. A koja je fora sa 18", jel boli srce kad naleti rupa? :D

Ja sve gledam do 17" kapiram to je krajnji limit koji moze da se podnese na ovim nasim raspalim putevima?

Link to post
Share on other sites

Po meni 17 je idealni kompromis a neko ko vozi 18 nek se javi za utiske :) Kod mene su 16 samo iz razloga sto su mi gume skroz nove pa mi zao da ih prodajem u bescenje a po oglasima imas ekstra felni za malo para.Pa i na ovom forumu se cesto mogu naci u oglasima.

Link to post
Share on other sites

Pa da ne isplati ti se, ja cu ovaj setup taman da ostavim za zimu s obzirom da imam nove zimske, a ove letnje cu prodati kad uzmem 17".

Imam jos u planu m bumpere (prvo sam hteo standardni m ovaj prednji al u zadnje vreme sve mi se vise svidja ovaj m technik. Ipak je on radjen za restajling i nekako vise ide uz njegovu liniju) :D

Business cd audio (noviju verziju da bih mogao da izvucem aux)

M volan definitivno, neki zajeban sa koncem u bojama po mogucstvu i da ima onaj sundjerasti fazon.

Kompresor za klimu (ne radi mi klima... Ludim :D)

To je u principu neka lista za sad. :)

Link to post
Share on other sites

Daj slike unutrasnjosti pa da komentarisemo dalje :) M technic 2 pod obavezno bas ga pratim ovih dana i neke lepe felne i bice stvarno ekstra autic :pardon:M volan je super stvar, stavi i ksenone sa socivima, mislim da nije velika investicija a vredi.

Link to post
Share on other sites

Hocu cim fotkam ubrzo :) da, vidis podsetio si me za xenone i angel eyes..to sam propustio u listi :)

Ovako nesto sam mislio za volan samo sto su skupi zlo!

a35c2394d18322f0dfe4a698dfcdc5b296681f3b

Btw dok ne stignu te fotke unutrasnjosti, evo jedna fotka dok sam mastao o autu :D

a35c2394d178256b324cc837f71c248b7f7986bb

Link to post
Share on other sites

Svako ima neku svoju logiku i to postujem ali mi stvarno nije jasno zasto bi neko u danasnje vreme kada su cene felni pale skroz kupovao kopije? Ja sam jurio m ove 17 style 68 mogu da se nadju za max 250 eura set cak i sa nekim gumama koje nisu bog zna sta. Ostale sam nalazio i za mnogo manje para. E sad meni je bitno i kakve su gume a ne da nabacim neke 18 a nemam para za normalne gume pa ugrozavam i sebe i druge.Neka mi niko ne zameri ali ta fora sa kopijama i jos 18 mi je kao kad bih ja kod sebe zalepio znak M3 na moj 318d. Ko zna vidi sa kilometra o cemu se radi ali svako neka sredjuje auto kako ume i moze

Link to post
Share on other sites

Svako ima neku svoju logiku i to postujem ali mi stvarno nije jasno zasto bi neko u danasnje vreme kada su cene felni pale skroz kupovao kopije? Ja sam jurio m ove 17 style 68 mogu da se nadju za max 250 eura set cak i sa nekim gumama koje nisu bog zna sta. Ostale sam nalazio i za mnogo manje para. E sad meni je bitno i kakve su gume a ne da nabacim neke 18 a nemam para za normalne gume pa ugrozavam i sebe i druge.Neka mi niko ne zameri ali ta fora sa kopijama i jos 18 mi je kao kad bih ja kod sebe zalepio znak M3 na moj 318d. Ko zna vidi sa kilometra o cemu se radi ali svako neka sredjuje auto kako ume i moze

E sinoc sam bas video lika sa crnim odnosno antracit 17 style68, crni e46 fejslift i bas zajebano izgleda. Jbg ja isto ne volim kopije, volim da imam originalnu stvar, e sad problem kod ovih sto bi ja uzeo original nije ispod 19" i kostaju dosta sto u principu i nema logike raditi tako nesto, tako da cu naci nesto izmedju a da dobro izgleda.

Link to post
Share on other sites

Da bas je kul skroz. Volan definitivno planiram sa komandama i koncem u m boji, samo su skupi pakao...tipa 400$, a za muziku planiram onaj businees cd, samo moram noviji da bi izvukao aux :). Majica, jedino Delta Motors, 40e.

Link to post
Share on other sites