Recommended Posts

  • 8 months later...

pa to, pogledaj gore na prvom postu si napisao za par dana slike i proslo godinu dana i ti lagano okacis jednu :dance3:

Link to post
Share on other sites

Milose care... Ja imam vise slika tvog auta nego sto si okacio ovde. Auto je prava fabrika...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drugari jedno pitanjce kako je moguce da u gradu kako god ga vozio ne pada ispod 10 a na otvorenom sam ga spustao i na 5.5L a na vecim brzinama ide 7.0-8.5

IMAG0473.jpg

Link to post
Share on other sites

Ivane pa garant nije nesto kako valja.S' kim kod da sam pricao kazu da trosi 7.5-8.5,meni je 10 u najboljem slucaju,ako oteza noga u gradu ide i u 12.Leon i ja proveravasmo protokomer i to je ok bilo,resicu ga do avgusta sta god da je.

@saja ja bi rekao da je za e46 to puno za gradsku voznju.

Ne kukam ja,neka trosi,samo da ne staje i ne zajebava(sto i ne radi),nego bi da resim ako nesto nije kako treba.

I jos jedno pitanjce,kad sam ga natankao(Makedonija),stao da popijem kafu (10min) on napravio baricu,otprilike kaplje negde gde dodje menjac.Stao sam posle 10-ak km. i dalje je curilo.Posle 100km je prestalo da curi?!?

Sve neki dosije x problemi kod mene.

Link to post
Share on other sites

Šta kapa? Da nije voda?

Kod mene je tu (e36) (početak menjača do motora) "odušak" za vodu koju pravi klima ... ali nisam siguran da to baš curi ..

Link to post
Share on other sites

Pa nisam siguran,dodje masno,rekao bih da je antifriz ali nivo je na maksimumu i temp. je na pola.Ne oseca se na diesel,mozda sam ja to bezveze povezao sa punjenjem rezervoara.Curilo je bas gde je rucica menjaca,tu bas ispod.

Jel na tom odusku treba da curi stalno ili povremeno?

Link to post
Share on other sites

Ivane pa garant nije nesto kako valja.S' kim kod da sam pricao kazu da trosi 7.5-8.5,meni je 10 u najboljem slucaju,ako oteza noga u gradu ide i u 12.Leon i ja proveravasmo protokomer i to je ok bilo,resicu ga do avgusta sta god da je.

@saja ja bi rekao da je za e46 to puno za gradsku voznju.

Ne kukam ja,neka trosi,samo da ne staje i ne zajebava(sto i ne radi),nego bi da resim ako nesto nije kako treba.

I jos jedno pitanjce,kad sam ga natankao(Makedonija),stao da popijem kafu (10min) on napravio baricu,otprilike kaplje negde gde dodje menjac.Stao sam posle 10-ak km. i dalje je curilo.Posle 100km je prestalo da curi?!?

Sve neki dosije x problemi kod mene.

ma salim se

meni je taj motor u e46 po gradu trosio 7.5-8 normalne voznje, kad je ukljucena klima znao je i na 8,5 da izadje, a e39 je tezi od e46 plus ima visko

Link to post
Share on other sites

i jos jedna mozda bitna informacija

jedno vreme sam sipao dizel na lukoil pumpi u tvom komsiluku, e46 mi je podigo na 9, otkad sam promenio pumpu sve se vratilo u normalnu

probaj da promenis pumpu......

Link to post
Share on other sites

Ja sipam samo na Eko pumpama onaj avio diesel,posle sam probao Gasprom,potrosnja ista a ide losije kao i sa Nis-ovim(onaj kao obogaceni) i Lukoil.Videcu sad po gradu ovaj Lukoil iz Makedonije.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...