Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tog majstora ocigledno mrzi to da radi,inace pragovi novi su pocinkovani i ako se sve uradi kako treba i zastiti kako treba to mora da traje. Jedan prag je cini mi se oko 2500din.A to sto ce samo da ti majstor sanira nema nista samo ce ispod toga da se siri korozija.

Послато са LG-D373 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

drugar je skoro uzeo sajtne za njegovu e34.pocinkovane oko 1800komad

majstor koju mu ih je menjao je odusevlken,kaze da do sada nije radio sa sajtnama.koje su se bolje uklopile

Link to post
Share on other sites

I moji su bili pocinkovani, i odlucno su se uklopili. I ne moze niko da me ubedi da su nove sajtne losije od fabrickih skoro 30 godina starih. Menjaj limara. [emoji4]

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Milimetarski je ako ne lazu. Pocinkovani jesu, prska boze sacuvaj kad se vari. 

Tako je meni izgledalo spolja, ne vredi krpiti, milim mozes, ali izdrzace par meseci (provereno)...jer unutra je gore pet puta nego sto je spolja. Bar je kod mene na e36 tako bilo. Prosirilo se na patos, a ojacanja za rupe od dizalice su se skroz raspala. 

Link to post
Share on other sites
Nije to vec se vecina zali kako su sajtne od mnogo tanjeg lima recimo 0,5-0,7, ali mora da budu bolji svakako od ovih 20 i kusur godina starijih [emoji3]

Nije sve u debljini lima jacinu mu daje svuda gde je lim savijen.

Послато са LG-D373 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nemam, ali na otpadu gde sam skinuo motoric i prekidac bila je i instalacija pa cu otici za neki dan da je skinem ako neko nije vec ocerupao. I treba da montiram digitalni sat umesto analognog ali pokazuje mi samo 000, sta treba da povezem na dzeku da bi sat sa datumom bio u funkciji?

Link to post
Share on other sites

Skinuo sam instalaciju za siber, probao sam kod mene sve radi. Danas treba da skinem nebo i da provucem instalaciju i montiram motoric. Zna li neko kako da provalim u kom polozaju treba da mi bude motoric kad je zatvoren siber?

Link to post
Share on other sites

siber ostavis u zatvorenom polozaju i skines kurblu.motor isto skines u zatvorenom polozaju.e sad ako si ukljucivao motor dok je bio otkacen pnda ga odvezes a prekidac skroz napred koliko moze,onda ga vracas u nazad dok ne stane i to je nulti polozaj.trrbalo bi ako ponobo povuces prekidac ka nazad da motor odradi jos jedan ciklus koji je duzi,to je za potpuno otvaranje sibrra.tako je sljakalo kod mene na e 36a tako smo.povezali i kod drugara na njegovojbe 34.samo sto nije htelo prvo da radi jer njegov body modul nije imao opciju za siber,pa smo sa donora prebacili i.modul

Link to post
Share on other sites

Montirao sam veceras, sve radi super :) Za motoric sam smislio foru, posto mi se prozori zatvaraju automatski kada se aktivira alarm, probao sam istu foru sa motoricem za siber zakacio sam ga samo na instalaciju i upalio alarm tako da ga je to vratilo u pocetni polozaj. Ako neko bude hteo da montira elektricni umesto manuelnog, treba mu samo instalacija od sibera do zadnjeg sedista, prekidac i motoric i sve radi kako treba. Nabavio sam i instalaciju za veliki bord i zadnje podizace, ali cu to drugi put probati da povezem :)

Link to post
Share on other sites

Danas nabavio nove delove: veliki bord i kuciste za njega, retrovizore od restylinga (jos jedan par), originalne BMW Hella zadnje stopke sa belim migavcem, BC rucicu, rucicu za tempomat. :) Za neki dan idem da skinem instalaciju za tempomat ako uspem sve da pohvatam posto je slupan auto :D

20160916_175300.jpg

20160916_175310.jpg

20160916_175315.jpg

20160916_175322.jpg

20160916_175327.jpg

20160916_175335.jpg

20160916_175357.jpg

20160916_175422.jpg

20160916_175444.jpg


picupload

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...