Pusta siber E34


Recommended Posts

Guest StefanM50

Ja juce cistio isto levu stranu. Skines rucicu zadnju od neba i povuces nebo na dole pazljivo da ga ne prelomis , videces gde je crevo zakaceno, skini crevo i izduvaj kompresorom. Tako sam ja resio problem, ali pojavio se drugi uslo je toliko vode u auto da sam morao da skinem tepih sa patosa da se osusi, kad sam skinuo zadnji deo resim da skinem i prednji i tako onda nastade zajebancija pa sam skinuo sve iz auta da sredim :) nadam se da ti nije mnogo uslo vode u auto. Pozz ;)

12122569_1507372102920841_37662113012475

Link to post
Share on other sites

Ne mora da pušta vodu unutra. Probaj prvo bez skidanja. Ja svakih četiri pet meseci čistim jer imam pilanu pored i stalno leti prašina i zapusava odvod. I to isto prednji levi ☺

U svakom slučaju nemaš šta da izgubiš ako probaš.

Link to post
Share on other sites
Guest StefanM50

;) spremio se za sneg znaci... Ja moj jos nisam sklopio, brusenje mesta sa korozijom, tretiranje lima da se ukloni korozija, premaz zastitom od korozije pa bodijem za unutrasnju i spoljnu zastitu i na kraju premaz gumom :) vracam na fabriku.. pozzz

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Za čišćenje odvoda vode na šiberu tesko da ce da pmogne kompresor za vazduh... Najbolje celicna zica, malo zaostri vrh, gurni koliko god mozes , dole do blatobrana i džaraj, okreci pa povlaci gore-dole. Takodje, namotaj pun desni da bi mogao da odsrafis blatobran sa unutrasnje strane. Razmakni ga, uzmi crevo sa vodom  na najjace i ispiraj. Nakupilos e tu djubreta godinama. Onda opet džaraj gore i okreci zicu dok voda ne pocne normalno da ide. mnogo pomaze ako se vodom dobro ispere deo iz ablatobrana, t se nakupi svasta za toliko godina. 

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...