Djole_pancevo_e30

bmw e31 Pancevo

47 posts in this topic

Posalje mail u bmw sa pitanjem da li taj motor moze da se ugradi u taj auto. Ako dobije potvrdan odgovor, prosledi u deltu, delta napise to isto na srpskom, ubacis motor, platis takse 100e, odradis atest u amss i sve regularno.

Nema bolje od 4,0 dizela.

Fora je što bmw, mislim centrala automatski upućuje na dilera u tvojoj zemlji i obaveštava tog istog dilera da si kontaktirao centralu i sam diler te kontaktira.... To je moje iskustvo, ne vezano za ovo već za drugu stvar.

Inače auto je prelep, bez obzira koji motor nosi...

Zvao sam deltu i za ovo moraju da dobiju odobrenje iz centrale. Druga je prica kada zoves zbog nekog dela npr.

Jos niko nije uveo drugi motor ,tako da kombinacija od par hiljada evra nije pametna ako nisi siguran koji je konacan ishod.

vidi sa marudzom za V8 ima on par komada. ja bih ovde v8 ili v12 da bude strah i trepet na ovim srpskim drumovima :)

Sve sem fabrickog motora je cisto bogohuljenje. Kakav crni dizel, pa neces s njim da taksiras pa da te brine potrosnja.

To je auto nije crkva pa da mora krst. Po meni samo da je jak motor i da nema zvuk kao 123

To je auto nije crkva pa da mora krst. Po meni samo da je jak motor i da nema zvuk kao 123

+1

Bas lep auto u PM, cesto ga vidjam, samo je greota sto je dizel, bolje m20b25 da je stavljen nego ovo, po mom misljenju... Nek je sa srecom potraga za motorom.

daj jos slika buraz i nek ti moderatori prebace ovo gde su ostala auta :)

I kako da ga registruje za par meseci ili godinu ?

a jel ce moci i sa ovim motorom da se registruje uopste,za par meseci ili godinu?

ps auto stvarno izgleda top,ali taj zeldi.. :)

Pa mocice jer je auto tako vec registrovan vise godina.

Kad jednom pojedes govno nema NAZAD,ALI NISTA ME NE BI CUDILO U OVOJ DRZAVI JE SVE MOGUCE.

Auto je na prodaju ako je neko zainteresovan neka mi se javi na 069/11-10-850

ne moze vise da se registuje?

Moze naravno :) Registrovan je auto jos godinu dana, a sto se tice ponovne registracije moze bez problema jer je motor zaveden u saobracajnu dok nije vazio ovaj novi zakon !