E34 restyling Cadjo :D


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u ponedeljak posle 5 idem da je menjam , moze da se pridje, ali ej dosta lakse da se skine usis :) msm da ce biti okej ovaj deckoje namestio jednog e36 isto tds nikako nije radio niti je isao posle popravke auto ide nenormalno sad sta znam videcemo sta ce biti :)

Link to post
Share on other sites

eeee :P samo one lajsne okolo bez maske jedva sam nasao nije hteo da da covek kumio sam ga i molio i eto ga :D salim se, nasao mi ovaj lik sto sam kupio kola od njega kod nekog njegovog drugara u apatinu :)

Link to post
Share on other sites

nece niko da raspari jbg, ja iskreno jedva sam nasao poslednje pare sam dao iz dzepa, ali ko zna kad bih nasao opet.... ma bamperom predjem i to ce biti vrh , samo da prodj eovaj sneg sva kola batalih :D

Link to post
Share on other sites

Hahahahah,da ga vidi vlasnik,pa jel vi nemate vibere, mail-ove,fejsove.......Nego kacis oglas :-D

Ne zajebavaj ovaj narod ovde auto je na oglasu pola godine nego nemozes da ga prodas u te pare koje trazis jer ne vredi.

Link to post
Share on other sites

Hahahahah,da ga vidi vlasnik,pa jel vi nemate vibere, mail-ove,fejsove.......Nego kacis oglas :-D

Ne zajebavaj ovaj narod ovde auto je na oglasu pola godine nego nemozes da ga prodas u te pare koje trazis jer ne vredi.

viber nema izgoreo mi telefon, kao prvo, a kao drugo on nema fejs tako da jbg :D i ne znam koliko je na oglasima kod mene je vec cetiri meseca i sad sam ga prvi put okacio :) inace zna li neko sta moze biti kvar, pobrljavio mi bord kompjuter po ovom snegu nece da mi pokazuje potrosnju brzinu i temperatura mu na -37 a radilo sve normalno ?

Link to post
Share on other sites

mozes i da zavuces ruku ispod branika, od napred kada gledas levo je od vozaceve maglenke...kod mene je bar tako na m50, valjda je isto i kod tebe

Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da dizes na dizalicu, otvori poklopac pored vozaceve maglenke i tu je... -37 je maksimalni minus koji moze da pokaze, obicno kad je instalacija ostecena

Sent from my D6603 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites