E34 restyling Cadjo :D


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U kakav si sneg upao sunce ti kada si zice pokidao na 40cm od asfalta :D

Sent from my Asus Zenfon 2

ma najgore od svega sto nisam upao nego je ubacivao sneg ispod branika i ja sutnem da ispadne ispadose i zice i sve u tri lep ode, ali namestio sam sve :) zna li neko kako da otvorim farove na bembari hocu prstenove da ubacim? :) @darec032 gde si kupio kozicu oko menjaca? :P

Link to post
Share on other sites

Ja sam to zadovoljstvo prepustio casperu sa foruma, kupio sam prstenove na nbgdu, skinuo farove njemu odneo sve, on je montirao nazad sve :) ne znam koja je cena sada ali ja sam prezadovoljan, kontaktiraj ga

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

evo bio sam kod majstor amalopre on kaze da bi valjalo da se predihtuje pumpa jer navodno negde curi nafta i tvrdi da nije do elektronike na pumpi nego da stosuje jedna dizna , pa je ostalo sutra da zamenimo diznu i vidimo :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam to zadovoljstvo prepustio casperu sa foruma, kupio sam prstenove na nbgdu, skinuo farove njemu odneo sve, on je montirao nazad sve :) ne znam koja je cena sada ali ja sam prezadovoljan, kontaktiraj ga

Sent from my Asus Zenfon 2

A kolika je onda bila?

Sent from my D6603 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Idi u Novo Milosevo, resili su momku sa foruma tds, rece ovde da je zadovoljan. Ozbiljan servis, rade pumpe preko sto godina.

Zeravica. Mislim da jedan od najjacih na ovim prostorima.

Link to post
Share on other sites

zameni bih je sam, ali me brine stelovanje da li cu umeti, nije dizna jer izbacuje na dijagnostici kontrola pocetka ubrizgavanja vremenski elektromagnetni ventil :)

Pa ti gore rece da ti majstor rekao da "stosuje" neka dizna

Link to post
Share on other sites

@stunter

Kako koje stelovanje?Pa mora elektronika da se upuca,i kako ces da mu objasnis preko telefona da je usteluje?

A ako ti znas kako se to radi preko telefona podeli to sa nama da naucimo i mi nesto na ovom forumu.

Link to post
Share on other sites

polako drugari nema razloga za svadju sve se da resiti ;) javljam se u subotu vece sa svim informacijama :) nego znate li nekoga ko popravlja te elektronike imam dve svakoj fali nesto pa ne znam da li moze da se srede da imam u rezzervi :)

Link to post
Share on other sites