Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa tako kazi, ne razumemo se svi u problematiku. :-)

Sad su novi, pa cemo videti. Jel se vidi kad je losa pumpa? Posto je auto komplet pregledan, sve sto nije valjalo je zamenjeno, osim hidropodizaca...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ukrali mi sad u guci Lip spojler sa gepeka... Osusili se dabogda!

Ako neko vidi da se prodaje negde specificna je boja... Neka javi,licno cu mu isti ugurati u dupe

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dzony 320d said:

 

Ukrali mi sad u guci Lip spojler sa gepeka... Osusili se dabogda!

 

Ako neko vidi da se prodaje negde specificna je boja... Neka javi,licno cu mu isti ugurati u dupe

 

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Meni maznuli isto lip sa gepeka pre mesec dana,ni traga ni glasa

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Dobar. ?

Link to post
Share on other sites

Nece da se zaglavi, samo dobra guma :)

Svake godine idem na planinu sa mojim, odusevljava me svaki put :)

Nigde me nikada ostavio nije ( otac nije mogao na par mesta sa pasatom da izadje gde sam ja ) - od tada i on cuti, kad bas lose vreme ( veliki sneg ) cak i trazi da ide mojim kolima :D

Link to post
Share on other sites

Ma ljudi se cimaju dosta. A ustvari je lakse da se kontrolise auto sa zadnjom vucom. Samo dobra guma normalno. Imam jos par snimaka gde mi se sklanjaju ovi sa prednjom vucom da prodjem. Al traju po 20min (tu tek ima svasta) mrsko mi da kacim :)

evo screenshotic

5903a144f43162087ca0fdbca8fba8e3.jpg

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

dobar drug!:)meni je matori rekao kad sam uzeo bmw  jao pero pa sta ce ti to,pa to je zadnja vuca  ja kad nisam umro od smeha:D mada sam i ja bio malo skeptican,posto mi to prvi auto sa zadnjom vucom.e posle sam se i sam uverio kad je pao prvi sneg,ma reko mora to po snegu da ide ipak je to bmw :D tako je i bilo.ide bmw za sve pare sto bi se reklo :)

  

Link to post
Share on other sites

Ja svaki dan peglam BG NS, delom autoput, delom preko FG. Nikada nisam imao problem sa BMW-om starim 21 godinu.Sneg, kiša, vetar .... nove, dobre gume (sada su i pristupačne) i rokaj.

Ono gde možda zadnja vuča ima "problem" je kada treba da pređeš iz kolotraga u kolotrag a da je baš zaledilo ... Ne znam, ja nisam nikada "ostao" na putu do sada ...

Link to post
Share on other sites

Poslednjih dana sam vozio kocku bez ikakvih poteskoca po snegu. Guma Tigar Wintera 185/65 r14 i samo lagani gas. Jednom sam samo imao problem, pre nekih 3-4 godine kada sam se zaglavio na zaledjenom parkingu. Moje greska je bila jer sam dao previse gasa. Izbavio sam se tako sto sam stavio krpu ispod zadnjeg tocka. :)

Sada na istom zaledjenom parkingu prolazim opusteno. Cak je po ledu i snegu milina motati volan na kockici prilikom parkranja, jer dobijem naturlih servo volan! :D  

 

Link to post
Share on other sites

Ma samo da je dobra guma i zezanje moze da pocne.

Nekad bilo sankanje ,sad driftovanje po snegu [emoji23]

Inace sto se tice gume,uzeo sam michelin alpin5, i prezadovoljan sam,ajde sto drzi po snegu,nego je odlicna i po suvom. Tako da moja preporuka.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ovih dana se radilo malo oko kola. Zamenjene su plocice,obradjeni diskovi,zamenjene su i plocice rucne k , obradjeni su i oni dobosi gde idu paknovi za rucnu.

To je bilo u jako losem stanju,rucna maltene da nije drzala,sad je full.

Sutra ide redovan servis, dobio sam preporuku za ulje liqiu moly 10w40 mos2,pa cemo da probamo i to...

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Link to post
Share on other sites