E36 323i touring


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Negde oko 900din

Ja sam uzeo u Wint-u imalo je i te pene rekli su mi da je ovaj najprodavaniji iako je pena par stotina dinara skuplja

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Podizaci mi se sad zacuju samo sekund dva pri paljenju, a sa starim uljem cim ga malo ugrejem culi su se sve dok se ne ohladi... Ovo Motul ulje sto sam sipao je duplo gusce nego ono sto sam iz njega istocio koliko mogu da primetim...

Inace planiram da idem sa njim na Track Day na Navak pa sam danas uzeo i kocnu tecnost da zamenim. Ranije sam sipao u sva kola ATE Racing Blue (zato sto je pri promeni lakse kad dodje plava tecnost znas da si isterao staru) ali mi se desavalo da cilindar kvacila krene da mi skripi, pa sam sad odlucio za neko novo da probam

fde5d74f5f41e177a280a0956fb47e6e.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ma kakvi ovo je Golf R 4x4... Sestica je kacila malko gumom od rub, a mislim da Milos rece i da ga protokomer nesto zeza tako da je nije silio uopste, izasla je tek da malo protegne noge.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jeste na prodaju, naisao mi je auto koji sam kaparisao i koji je poprilicno sve sto mi treba, u pitanju je ozbiljna kocka tako da ovaj mora da ustupi mesto jer nemam para za oba :(

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Milijina 3,5?

Link to post
Share on other sites