Recommended Posts

Većinu tih Jtd, Tdi i ostalih odereš bez problema :D

Taman možeš da ostaviš trenutne felne za zimu a za lepo vreme neke 16-ce ili 17-ce kako ti se već dopada.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alfurinu GT mjtd ne moze ni 2.5 da pipne, ni blizu....

Мислим да грешиш ако кажеш за 1.9! Ако је прави 2.5,онај из фабрике а не буџен нешто требало би да је изује ако не на старту онда мало касније :prankster2: :prankster2: 2.5 је и даље много добар мотор а 2.8 је права ствар само ко има пара да то сипа и региструје :pleasantry: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Ne gresim Gliso, moze demonstracija kad god hoces.Oba auta su dosta dobrom stanju(moja licno), doduse razlika je u starosti(10 godina mladja Alfurina).Ali caskom se GT opegla sa 540, tu moze samo da gleda hehehe

Link to post
Share on other sites

Piske- pa mogu reci da stvarno dobro ide (nisam vozio nista jace pa mi je vau), nisam ga u crveno, ali stvarno ima dobra medjuubrzanja tj momenta.

sedi u 2.5 pa se vrati i napisi komentar! :D ;)

Link to post
Share on other sites

luda noc...........e te jtd tdi gtd tdci cdi.....ili sta vec e njih obozavam......tako su simpaticni......

Link to post
Share on other sites

nemoj klizavo je ne bih da rizikujemo...... :lol2: ......

Link to post
Share on other sites

Ajde sta fali, pravo cemo samo... ili ti frka da se ne okliznes na umisljenog dizelasa

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Nemoj nisam stigao da zamenim ulje na petici parkirana mi stoji.......... relax samo.....

Link to post
Share on other sites