Svijetlo gepek vrata


Recommended Posts

Pozdrav,

kad sam kupio auto svijetla u gepeku nisu radila skinuo sam plastike i vidio da nisu ni priljuceni, posto sma prikljucio kontak sve je prosvijetlili sa dolazi ono ALI kad zatvorim vrata gepeka ono ostane da svijetli unutrasnja se rasvijeta ugasi ali gepek svijetlo i dalje sija cekao sam par minura i onda opet istekao kontakte :)

znate li mozda svijetlo gepek vrata kad se zatvori za koje vrijeme treba da se ugasi ???

Hvala

Link to post
Share on other sites

A kad zatvorim gepek vrata svijetlo ostane upaljeno i kad se unutrasnja svijetla ugase ? dali se i tada svijetlo gepek vrata gasi nakon 15 minuta ili ranije . Hvala .

Link to post
Share on other sites

kad zatvorim gepek vrata svijetla u gepeku ostanu da gore ! koliko dugo neznam cekao sam par minuta i odustao ponovo sam skinuo i iskljucio kontakte iz sijalica. ? zasto ostane neznam :(

Link to post
Share on other sites

Ne znam ali ne znam ni koja je svrha da se svetla rade kad se zatvori. Pitaj Filipa kako se proverava koliko dugo radi svetlo u gepeku :) :) :)

Link to post
Share on other sites

Stvarno ne kontam mislio sam da treba da svijetli vremenski isto kao i unutrašnje kad se vrata zatvore ali ne ono svijetli i dalje , sa dali ce se ugasiti nakon 15 minuta to ne znam jedino da ponovo pokopcam i ostavim zatvoreno i nista da ne diram i da vidim dali ce se za 15 minuta ugasiti ??? kad bi trebalo sve da se automatski pogasi :)

Link to post
Share on other sites

Gepek svetlo treba da se ugasi cim se zatvori gepek. A mozda se gasi posle 15 minuta da bi sprecilo praznjenje akumulatora, kao svetla u kabini.

A ako je prost prekidac kao na e36, nece ga nikad ni ugasiti :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Danas sam najzad poslije godinu uspijeo rijesiti problem greske na bordu BOOTLIDE OPEL i ne gasenje svjetala na gepek vratima , sve je bilo do servo brave koja se nalazi na gepek vratima , ona je ne zatvori do kraja samo na prvi zub i onda daje gresku

image.jpg

image.jpg

Link to post
Share on other sites