Recommended Posts

12931020_1013920208682370_68208034097578

https://www.facebook.com/events/1139399739427391/

Organizovani polazak na 15. nacionalni BMW skup Bugarska
Organizujemo grupni polazak na 15. Nacionalni bmw skup u Plovdivu. Od Nisa ima oko 300km do Plovdiva, okupljanje na EKO pumpi, Bulevar Nikole Tesle, Nis. Svi koji su zainteresovani neka budu tamo najkasnije do 5:00

https://www.facebook.com/events/1703128439972872/

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nije li problem da vas mi koji smo iz Pirota sacekamo na Blue Petrol pa da zajedno idemo?

Iz Pirota bi trebalo da krenu 2 kola.

Neka mi neko ko planira da ide pusto broj pa da se dogovorimo gde i kad da se cekamo?

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Em dezuram u petak i pre 9 h nema sanse da izadjem u subotu, em sam pripravan subotu i nedelju, u tri lepe pizde materine sve

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Em dezuram u petak i pre 9 h nema sanse da izadjem u subotu, em sam pripravan subotu i nedelju, u tri lepe pizde materine sve

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

E steta nadao sam se da ces i ti da podjes,moram Leona da iscimam da vidim dal on ide.

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Videcu ako nadjem zamenu ali kako stvari stoje mrka kapa

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

E steta nadao sam se da ces i ti da podjes,moram Leona da iscimam da vidim dal on ide.

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Ide Leon sa lubenicarom.
Link to post
Share on other sites

Ide Leon sa lubenicarom.

Blue Petrol je na zaobilaznom putu oko Pirota,ne ide da dolazimo do Nis pa da se vracamo :-D

Onda znaci dve serije lubenicara, 3 i 5 :-D

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Bas tako. Lubenicari u akciji...

Samo da kazem za one koji ne znaju,vinjeta za Bugarsku kosta 15 LEVA sto iznosi oko 8 eura,a ako placas u evre onda ti naplate i neki porez i onda te vinjeta kosta 15 EURA.

Ja posto ne mogu da nadjem levove ja ponesem karticu pa provucem karticu,nisu to neke ogromne pare ali sto da ih bacamo na takve gluposti i na lopovsku drzavu. :-)

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Drugari ne znate sta ste propustili :) oko 2000 automobila i jos ko zna koliko van parkinga

za pocetak jedan snimak

Link to post
Share on other sites

Jos se nisam oporavio

Cek da nadjem vreme da okacim slike, da vide ljudi sto se danima oporavljas...

Link to post
Share on other sites

Al pazi sta stavljas,imam i ja slike :D

Ja sam se ubio na mestu posle onoliko tekile.

Link to post
Share on other sites
Al pazi sta stavljas,imam i ja slike :D[/quote

Samo nemoj onu kad sam vozio 220km/h, a ti sa 330 lubenicarom prošao pored mene lagano...

Link to post
Share on other sites

Ma dobro,meni je to tek pola cajgera :D ali mislim da je buca pobedio sa is-om koji zveci u blokadi za tobom ahahha

Ladno je bio na 5m od mene i ne popusta. Ja sam ga isterao na 230 i više nije hteo. Tu mu je krajnja.

Link to post
Share on other sites

Ladno je bio na 5m od mene i ne popusta. Ja sam ga isterao na 230 i više nije hteo. Tu mu je krajnja.

Hhahaha!! Morao je da popušta da te ne stignemo. [emoji3][emoji3][emoji3]

Link to post
Share on other sites