Recommended Posts

Da predstavim i ovamo.Skoro uzet,zamenjenk ulje i svi filteri.Stakla zatamnjena,gril ofarban u crno,xenoni u kratka i u maglenke,opran dubinski.Pre dva dana sam stavio style 68 felne i kupio sam m branik za napred,samo ceka spricanje,u planu je volan,kadice i navi i angel eyes.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fino,fino :). Extra ce da bude kad legne i branik :). Jel si nov uzeo,koliko je para bio?

Nov sam doneo iz Bugarske,210 215e me izaso sa sve maglenkama.

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Kako ste saznali za forum [emoji2] [emoji2] Sve pohvale za m branik i felne, lepo karavnce [emoji2]

Hahaha hvala tii,imao sam nalog ali sam mislio da ne radi ovaj forum :-D

Stari e34 sam predstavljao ovamo pre

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Tako je!! Sad je mnogo lepsi a radicemo ja tome da bude jos lepsi.

Uzeo sam enterijer od Leona,sve preporuke za saradnju!Takodje sam uzeo i parking senzore mada njih jos nisam povezao.

Kozu sam danas cistio vise puta,mazao sam nekom kremom za kozu pa sam kupio i Turtle za kozu i time sam premazao.Sad slike7b0fbfa18b7c1c6ecc1edf8ef1990b23.jpgfa7a7aed507f11a8e8b7af3b81126560.jpg118193018f7ff444497324ede29bf5e5.jpga65934924a2e320094c231cfc4528ae9.jpg417247a52b971f61125bc2f767bfc7f0.jpg

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Totalno drugi auto.

Lajsne cu da radim verovatno u boju sedista ili boju automobila.

I ostaje grejace da povezem.

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Po meni lajsne u boju enterijera, ali da budu lakirane. I kad stavi MF volan i plastiku od volana. Tako ce mu auto imati dve boje u enterijeru, a ne sve nam boje lepo stoje.

P.S. Moje misljenje.

Link to post
Share on other sites

Ma naravno iznosimo samo svoja misljenja i iskustva. Kada sam kupio auto lajsne su bile srebrne (boja auta) ali nisu bile lakirane. Uradio sam ispocetka i mnogo bolje izgleda ali piano black mi je najelegantnija a i crna preovladava i inace u enterijeru pa se ne istice previse vec upotpunjuje. Moje misljenje :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Lajsne sam mislio da idu u bruseni aluminijum mada to ne stoji uz ovu boju sedista,pa najverovatnije ce biti u boji sedista.

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

ispod 150 000 ja nisam nasao ni jedan

Po meni lajsne u boju enterijera, ali da budu lakirane. I kad stavi MF volan i plastiku od volana. Tako ce mu auto imati dve boje u enterijeru, a ne sve nam boje lepo stoje.

P.S. Moje misljenje.

I da mu ostaju otisci na sve strane... Samo bruseni aluminijum da nadje ili da boji lajsne u boju enterijera i da preko njih ide mat folija

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

I da mu ostaju otisci na sve strane... Samo bruseni aluminijum da nadje ili da boji lajsne u boju enterijera i da preko njih ide mat folija

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Tako bi i trebalo da bude ako ne promenim misljenje,sad jos se dvoumim dali da bude mat ili da lakiram pa da bude sjajno.

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ako ba hoćes da pederiras, nadji takvu kožu pa presvuci lajsne.

To je uz doplatu bilo dostupno i u bmw-u... :-)

Takvu kozu bi naso samo jos za volan da presvucem onaj gornji i donji deo.A i ako ne nadjem planiram da isecem onaj visak sto ide ispod zadnje klupe i onaj visak iz zadnjrg naslona za ruku,mislim da bi to moglo da zavrsi poso za volan.

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

EDIT:Inace Leon je probao preko skenera da mi namesti migavce,ali nismo mogli posto kod mene ta opcija nije izvodljiva.Zvao te je da proveri u petak kako se bese zove ta opcija.

Link to post
Share on other sites