e90 motor u e46 320d


Recommended Posts

NIJE! no comment!

Ne treba ti to bmw majstor druze ispod nicka :P.. 10 dana evo vec derem auto, radi ko sat. Ne trosi ulje, sve ok. Vuce ko lud :D

2500 kilometara presao vec

Gdje si ovo u Kiseljaku radio posto sam ja iz Kiseljaka a neznam za toga majstora

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Posle kruznog toka 1000 metara pravo pa sa desne strane imas velike garaze sa tehnickim pregledima. Vidjet ces tablu reparacija bosh pumpi i dizni. Odi dole pa se informisi ovo ovog ugradjivanja i hvala sto nas ipak nisi uspio demotivisati da to uradimo. ZNACI e90 u e46 MOZE !

Ko god bude imao ovaj problem nek mi se slobodno javi na email [email protected] i sve cu mu objasniti kako da ugradi ovaj motor.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

ma kakva reklama, recimo vise ne koristim taj servis idem u drugi.. veze s vezom nema 20000 + presao do sad sve ok..

 

pomenuo sam momke jer su me rijesili muka fakat svega mi je bilo preko glave, majstor prije me ishako bas.. pa ko na desetku kec.. cak ni oni nisu mislili da se moze ugraditi ali sam ja insistirao jer sam u banja luci kupio motor momak drzi servise u svici.. full on mi rekao da moze i tacka, ja dignem teme ovdje da vidim sta vi mislite jesam li se zavalio ili nisam ono ispade da jesam i nazovem covjeka kazem mu sta ste vi znalci pisali po forumu, on kaze druze ja sam takvih 20 namontiro, probaj ugraditi pa javi ko je upravu...

 

i evo sad fakat rezultati su tu 20.000 kilometara presao bez ikakvog servisa

 

 

 mogu kupiti ovaj  forum zajedno sa vama memberima, tako da ne prosipaj se..  nema potrebe da vam je krivo sto sam uradio ono sto sam istrazio.. :)

 

trebate biti ponosni sto sam podjelio sa vama iskustvo, a sada da ja slikam i to peglam se.. dajte .. imam preceg posla ;)

Link to post
Share on other sites
  • 325ixA locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.