Pdc ,da li se mogu iskljuciti prednji senzori


Recommended Posts

Na e 38 koji ima sistem za 8 senzora da li se mogu iskljuciti prednji?

Posto ih uopste nema stoje samo dzekovi.i baza pisti verovatno jer ih nema.zadnji se cuju da kuckaju.da lise moze na dijagnostici iskljuciti ili da se samo zameni baza pdc i stavi sa 4 senzora.dok ne resim prednje.hvala

Link to post
Share on other sites

Imas PDC jedinicu u gepeku sa desne strane. Imas tri dzeka. Beli plavi i crni. Plavi dzek je prednje srnzore samo ga izvadi.

Ako hoces imam i jedinicu samo sa zadnjim senzorima. Mogu ti je poslati, a ti meni tu.

Link to post
Share on other sites

pa hteo sam kasnije da osposobim i prednje senzore kada bude para,pa sam mislio dqli ce raditi samo zadnji bez prednjihbili trebamda kodiram ili menjam jedinicu.znaci dovoljno je da samo izvucem dzek?

Link to post
Share on other sites

Da. Ili sa dijagnostikom u opciji PDC iskljuci prednje. Moze Scanner, GT1, Nav coder...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Preko kog programa mogu da iskljucim prednje senzore.pokusao sam preko inpe i dis ali nisam nasao

U BMW Scanner imas opciju PDC, a u njoj Coding ili prpgraming. Kad udjes tu imas opciju 4 ili 8 senzora.

Provereno 100%.

Link to post
Share on other sites

kacio sam karsoft i prijavljuje greske da nema prednjih senyora,i da ne radi jedan yadnji.ali nisam nasao opciju za ozbor broja senzora

kada pokusam da udjem dal bese u koding ili u reprogramiranje ne secam se izbaci gresku connection error with pdc

Link to post
Share on other sites

Jeste. Za e38, e39 i e53 su iste. Za vozila koja imaju i napred i pozadi senzore.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...