Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pre mjenjanja senzora odvezi kod nekog ko radi bmw, meni je bio otisao neki dzavo al evo na vrh mi jezika nikako da se sjetim kako se zove. Uglavnom nije ni jedan radio a senzori su bili ok

 

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mislim da si ga zapravo zasrao sa ovom folijom. Bolje bi bilo da si cijelu površinu presvukao sa 10-15% zatamnjenom folijom, nego što si ovo napravio. Ali, o ukusima se ne raspravlja. Sto ljudi, sto ćudi. Sto žena, dvesta sisa. Pa ko šta više voli...

NHF...

Link to post
Share on other sites

Zastooo ovo ///M na gepeku? Ovo ostalo manje vise, ali kada vidim ovu oznaku na gepeku, ne znam sto mi toliko upadne u oci i ni malo mi se ne svidja ni na jednom bmw-u :/

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, filip11314 said:

Zato što je u M opremi npr? Nigde ne stoji M3 već samo M. U ovoj zemlji ljudima uvek bodu oči pogrešne stvari.

Tvoj auto, tvoje značke :) ne obaziri se, već postoje pravila šta je pravi BMW (ne ono što je fabrika napravila, nego što mi u Srba imamo percepciju šta treba da bude BMW :) ).

 

Samo rokaj sa autom kako misliš da treba.

 

Koji su ti razlozi za prodaju (ako nije tajna) ?

Link to post
Share on other sites

Verovatno Brera, ali nije ni E60 isključen iz priče. Zavisi kako budem raspoložen. ? 

Mada kad vidim kakva je ponuda na ogladima i u kakvom je stanju moj auto i ne prodaje mi se, jedino ako ne izleti nešto sličnog stanja što mi se sviđa. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...