Automatska klima


Recommended Posts

Neznam kako da definisem problem ali radi se o sledecem,normalno mi je u kolima temperatura podesena na 22 stepena i ventilator od zavisnosti kolika je temperatura on duva sporije ili brze,medjutim iz nekog razloga on prestane da radi dok na konzoli sve stoji nepromenjeno,znaci samo ventilator prestane da radi.To tek primetim kada je malo hladnije stakla na autu pocinju da mi magle tada vidim da je ventilator prestao sa radom.D li neko zna u cemu je problem,znaci na displeju su ocitavanja normalna samo sto ventilator ne radi.

Link to post
Share on other sites

To se ne desava stalno,znaci iz cista mira ventilator prestane da radi i onda posle nekog odredjenog vremena isto tako iz cista mira sam od sebe on proradi.

Link to post
Share on other sites

Kod mene dobije i vaucer da pazari za 5e u maxiju :)

au bre covece neunistiv si,predajem se :)

Menjam profesiju odoh u konobare

Link to post
Share on other sites

Pa lepo je receno da se ne daju cene na forumu, nego na PM, da ne bi doslo do ovoga, a ti si je stavio.

Cisto da znas da ne bude da sam te zajebao, covek me pre moje ponude kontaktirao na KP, jer je vec nesto uzimao od mene i tamo sam mu rekao cenu 35€. On to moze da potvrdi.

Link to post
Share on other sites

Neznam za to pravilo ali ok

Po meni je realno da napisem cenu da svi vide bas zbog ovakvih stvari da se ne prepucavamo kao na pijaci,naravno da covek bira gde ce da kupi,ali da se bilo ko javio pre mene s cenom ne bih se usudio da mu obaram cenu za pisljivih 5 eura makar nikad ne prodao......

Nemam nista protiv,cak naprotiv drago mi je sto ces da mu prodas,samo napred :)

Link to post
Share on other sites

Jeste, ali ko ga proizvodi. Pogledaj malo. Imas i nove gume 235-45-17 Tigar, sve 4 za 20.000,00 dinara, ali nisu iste kao polovne Michelin ili Continental, kao i kineski hladnjaci, itd...

Link to post
Share on other sites

Leon mi je stvarno rekao cenu na kupujem prodajem jer sam ga ja pitao i spustio mi je covek 5 eura zato sto sam vec kupovao kod njega covek je ok nemam reci za njega.

Link to post
Share on other sites

niko nije rekao da covek nije ok. ali ako ste se vec dogovorili na pm sto trazis ponudu I sto je on daje preko nekog drugog za smesnih 5e nize, imam ja nov za 25e cu ga dati sad neka svi znaju ;)

Link to post
Share on other sites

Nemas razloga da se ljutis uopste,covek mi je rekao kad sam vec postavio pitanje na forumu novde smo da pomognemo jedni drugima a ne da se raspravljamo.Izvinjavam se svima ako sam nekog kojim slucajem uvredio.

Link to post
Share on other sites

Recicu ti moj problem koji je resen,kad sam ukljucivao klimu ventilator je neko vreme radio i potom bi se ugasio,kad prodje 15 tak min on opet radi i opet se ugasi,problem je bio u samom ventilatoru koji je vukao puno vise struje nego sto bi smeo,zbog toga su crkavali reostati ili jezevi,ni sam ne znam koliko sam promenio,uz pomoc Vranjina sam odkrio kvar na ventilatoru,zamenjen je,kupio nov reostat HELLA bio je 60 evra i sada radi kao sat,ne znaci da je kod tebe isto ali nebi bilo lose da proveris vent,sme da vuce max 13 ampera,naravno proveri i kontakte na reostatu tj na dzeksni,malo ih skupi,mozda su labavi pa se gubi kontakt na rupama

Link to post
Share on other sites

ja imam neki isto problem magle mi staka <_< a na onim prorezima ispod prednjeg stakla ne oseti se da duva,dok kad spustim klapne napred se oseti da duva.nadam se da razumete o cemo pisem,pa ako moze neka pomoc :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

ja imam neki isto problem magle mi staka <_< a na onim prorezima ispod prednjeg stakla ne oseti se da duva,dok kad spustim klapne napred se oseti da duva.nadam se da razumete o cemo pisem,pa ako moze neka pomoc :rolleyes:

jel u pitadnju automatska klima?moguce da su ti preminuli motorcici sto otvaraju klapnice koje preusmeravaju vazduh na staklo,ili ti ne radi to dugmence na konzoli

Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio nov ventilator posto sam sumnjao na njega,medjutim sada ispada da je do tog reostata problem posto sam iste simptome imao i kod starog ventilatora.

Link to post
Share on other sites

jel u pitadnju automatska klima?moguce da su ti preminuli motorcici sto otvaraju klapnice koje preusmeravaju vazduh na staklo,ili ti ne radi to dugmence na konzoli

miki sa foruma mi rece nesto da je bila manuelna klima pa je namesttena digitalna i da je nesto namesteno da duva napred....nemogu se setim tacno.

Link to post
Share on other sites

miki sa foruma mi rece nesto da je bila manuelna klima pa je namesttena digitalna i da je nesto namesteno da duva napred....nemogu se setim tacno.

jel ti nekad duvao na stakla prednja uopste,ako jeste onda je motorcic zveknuo ako nije onda je to mozda malo ubudzeno i duva samo u jedan polozaj

Link to post
Share on other sites