Automatska klima


Recommended Posts

Ja sam stavio nov ventilator posto sam sumnjao na njega,medjutim sada ispada da je do tog reostata problem posto sam iste simptome imao i kod starog ventilatora.

dzeksna od reostata ima 5 pinova,cini mi se,okrugli su,suplji,probaj malo da is suzis necim ostrim,spicastim,ja sam koristio onaj ispitivac za struju,sto je kao silo napred,kao debela igla,ako su te rupice malo rasirene,on izgubi kontakt i prekine sa radom,podrazumeva se da je ventilator ispravan ako je nov onda mora biti ispravan,ako je polovan opet je macka u dzaku

Link to post
Share on other sites

drug to sam bas hteo da napisem cini mi se da je radilo kad sam kupio auto i da kasnije kad je dosla zima nije...sve zivo sam pretiskao nebi li osetio da duva gore ispod stakla...dok napred ko lud duva

onda ima dve moguce stvari,ili motorcic ne radi pa ne otvara klapnu ili dugme na konzoli,ne verujem da postoji nesto trece

Link to post
Share on other sites

jel imas onaj taster za odmagljivanje soferke, on iskljuci sve I svom snagom duva u soferku, ako imas duva li gore kad ga upalis

Link to post
Share on other sites

evo sad sam isao da upalim i cuje se da duva ispod stakla,ali imam osecaj ko da je zapuseno nesto ili zaglavljeno pa nece da otvori

sve mi smrdi na motorcic klapne

Link to post
Share on other sites

pa moguce imas osecaj da se cuje da duva ispod plastike instrument table

pa i duva,ali nema kuda da izadje taj vazduh jer klapna nije otvorena,ne znam jel moze ona rucno da se otvori i ostane u tom polozaju dok se ne uzme drugi motorcic,mislim da je on oko 10 evra polovan

Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio nov ventilator posto sam sumnjao na njega,medjutim sada ispada da je do tog reostata problem posto sam iste simptome imao i kod starog ventilatora.

Link to post
Share on other sites

gledacu drug sto pre to da resim...jos ja sve lupam glavom sta bi moglo biti,a verovatno je motoric.prvo sam mislio da ne znam da upalim :D ali eto izgleda da je problem do motorica.sta da ti kazem nego hvala :) sad moram vijati cika mikija :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio nov ventilator posto sam sumnjao na njega,medjutim sada ispada da je do tog reostata problem posto sam iste simptome imao i kod starog ventilatora.

ako je nov onda na njega ne treba sumnjati,pokusaj sa kontaktima ili uzmi drugi reostat pa probaj,nema druge,eventualno ako se neka zica otkacila sto vodi do reostata

Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio nov ventilator posto sam sumnjao na njega,medjutim sada ispada da je do tog reostata problem posto sam iste simptome imao i kod starog ventilatora.

ako je nov onda na njega ne treba sumnjati,pokusaj sa kontaktima ili uzmi drugi reostat pa probaj,nema druge,eventualno ako se neka zica otkacila sto vodi do reostata

Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio nov ventilator posto sam sumnjao na njega,medjutim sada ispada da je do tog reostata problem posto sam iste simptome imao i kod starog ventilatora.

Ja sam stavio nov ventilator posto sam sumnjao na njega,medjutim sada ispada da je do tog reostata problem posto sam iste simptome imao i kod starog ventilatora.

ako je nov onda na njega ne treba sumnjati,pokusaj sa kontaktima ili uzmi drugi reostat pa probaj,nema druge,eventualno ako se neka zica otkacila sto vodi do reostata

Link to post
Share on other sites

gledacu drug sto pre to da resim...jos ja sve lupam glavom sta bi moglo biti,a verovatno je motoric.prvo sam mislio da ne znam da upalim :D ali eto izgleda da je problem do motorica.sta da ti kazem nego hvala :) sad moram vijati cika mikija :)

on to resava garant

Link to post
Share on other sites

ako je ubacena automatska klima a bila manuelna mislim da fali taj motorcic i da zato ne radi

kaze da misli da je radilo to ranije ali da je nedavno prestalo,tako sam ga razumeo

Link to post
Share on other sites

Kao sto su ti rekli, ako ti je menjana sa manualne na automatsku, zato ne duva. Moras da stavis staru konzolu i da na nju podesis gde hoces da ti duva, i posle vratis automat konzolu. Ili da se zezas pa da vadis kommplet tablu i montiras motorcice na klapnama.

Link to post
Share on other sites